Teksty wizerunkowe i ofertowe do ulotek oraz na stronę www niemieckiej firmy Nanolex, produkującej środki pielęgnacji aut.


brief: merytorycznie ale marketingowo
target: mainstream
rok: 2010
klient: Nanolex
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne

Fragment tekstu wizerunkowego:

Nanolex
Olśniewający efekt

Marzenie: samochód wyglądający po kilku latach użytkowania dokładnie tak, jakby przed chwilą pierwszy raz wyjechał z salonu. Wbrew pozorom – jest to możliwe. Wystarczy regularnie zabezpieczać go środkami do pielęgnacji aut Nanolex, aby przez wiele lat cieszyć się błyszczącą karoserią i świeżym wyglądem tapicerki.

Środki Nanolex dzielą się na trzy serie, dedykowane do różnego rodzaju powierzchni: Nanolex Paint Sealants do zabezpieczania karoserii i malowanych części samochodów, Nanolex Glass chroniące szyby oraz Nanolex Textile and Leather przeznaczone do powierzchni skórzanych i materiałowych..

itd.Przykładowy tekst ofertowy:

Nanolex Nano Wax
Różnica, której nie można przeoczyć

Dla wymagających i dla ostrożnych. Idealny sposób na długotrwałe zabezpieczenie nowego lakieru. Świetna metoda na nadanie starszemu lakierowi nowego błysku. Nanolex Nano Wax – wosk znakomicie wywiązujący się z obu tych zadań.

Nanotechnologia, która odświeża powierzchnie malowane oraz aluminiowe. Skutecznie chroni je przed pyłem, drobinkami piasku, promieniowaniem UV oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi. Kremowo-płynna formuła wosku Nanolex zawierająca zamknięte, nanościerne cząsteczki sprawia, że jest on bezbarwną, przywierającą do powierzchni mikrowarstwą. W efekcie sprawia ona, że powierzchnia staje się gładsza, bardziej lśniąca, odpychająca wodę, olej oraz pyły.

Zalety wosku Nanolex:

  • zmniejsza przywieranie pyłu
  • ułatwia czyszczenie
  • zwiększa połysk karoserii i elementów aluminiowych
  • wywołuje „efekt lotosu”
  • jest prosty w użyciu
  • jest odporny na mycie w myjce automatycznej
  • posiada nawet 9 miesięcy trwałości po pojedynczej aplikacji