Mailing skierowany do szefów firm farmaceutycznych. Idea: wysłanie leku uzupełniającego niedobory przedstawicieli medycznych w krwioobiegu firmy. Realizacja: pudełeczko z tabletkami, wewnątrz którego znajdowała się ulotka reklamowa stylizowana na opisującą działanie leku, tradycyjną ulotkę dla pacjenta.

brief: pomysłowo, aby przedrzeć się przez sekretarki i wyróżnić wśród sterty innych ulotek
target: szefowie korporacji farmaceutycznych
rok: 2006
klient: NDG medical sales force
agencja reklamowa: Tomorrow

 

 

Przed zastosowaniem należy
zapoznać się z właściwościami leku.
Opakowanie zawiera 10 kapsułek
z przedstawicielami izotonicznymi.

 

Skład
1 przedstawiciel izotoniczny składa się w 42% z MSF Funnel, 35% z Horusa i w 23% z substancji pomocniczych. Substancje pomocnicze: tlen, węgiel, wodór, azot, pierwiastki dodatkowe (makroelementy: wapń, fosfor, potas, magnez, żelazo), pierwiastki śladowe (mikroelementy: jod, miedź, fluor, selen, cynk).

Stosowanie
Niedobór sprawnych przedstawicieli medycznych w krwioobiegu firmy. Potrzeba szybkiej transfuzji izotonicznych pracowników błyskawicznie asymilujących się z organizmem korporacji.

Właściwości

  • zapobiega spadkowi zysków i w konsekwencji ogólnemu pogorszeniu stanu korporacji,
  • podnosi sprzedaż określonych typów leków,
  • poprawia sprawność krwioobiegu firmy,
  • zwiększa poziom zadowolenia osób zarządzających korporacją.

Opis działania
MSF Funnel służy do wyboru odpowiednich przeciwciał (przyjmujących w naszym leku postać kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi) dzięki czemu zapobiega spadkowi efektywności organizmu firmy, której lek zostanie podany. Horus służy do precyzyjnego monitorowania aktywności przeciwciał i osiąganych przez nie rezultatów w zwalczaniu choroby.

Przeciwwskazania
W sytuacji gdy planowane jest celowe obniżenie zysków firmy i w konsekwencji doprowadzenie jej do bankructwa. Nie należy wtedy stosować przedstawicieli izotonicznych ponieważ z całą pewnością plan ten nie powiedzie się.

Dawkowanie i sposób stosowania
W wypadku wykrycia choroby polecane jest natychmiastowe zaaplikowanie od kilku do kilkudziesięciu kapsułek. Dawkowanie zależy od planowanego okresu kuracji. W przypadku planów krótkotrwałych (do trzech miesięcy) zaleca się jednorazowe pobranie 10 kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi. W przypadku planów dłuższych zalecana dawka zwiększa się do dwudziestu kapsułek. W sytuacji doraźnych wykluczeń pojedynczych przedstawicieli medycznych korporacji, można stosować dowolną ilość zastępczych przedstawicieli izotonicznych. Ich ilość powinna dokładnie odpowiada? ilości przedstawicieli medycznych których odejście czasowo osłabia krwioobieg firmy.

Przedawkowania
Objawy: przekraczający granice zdrowego rozsądku wzrostu obrotów firmy. Prowadzące do wielu problemów olbrzymie zapotrzebowanie rynku na lek (m.in. objawiające się irytacją konkurentów, czy skandalicznie długimi kolejkami prowadzącymi do aptek do których planowane są nowe dostawy leku prezentowanego przez przedstawicieli izotonicznych NDG).

Dostępne opakowania
Od pojedynczych sztuk do zestawu 20 kapsułek.

MSF Funnel służy do wyboru odpowiednich przeciwciał (przyjmujących w naszym leku postać kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi) dzięki czemu zapobiega spadkowi efektywności organizmu firmy, której lek zostanie podany. Horus służy do precyzyjnego monitorowania aktywności przeciwciał i osiąganych przez nie rezultatów w zwalczaniu choroby.

Producent
NDG medical sales force
ul. Marii Zientary-Malewskiej 20B 10-302 Olsztyn
tel. +48 89 677 45 40
fax +48 89 677 45 50
e-mail: ndg@ndg.com.pl