ZPAV – Piątki z nową muzyką

Hasło i główny tekst promocyjny akcji promocyjnej ZPAV „Piątki z nową muzyką”. Brief: neutralnie, prosto, komunikacja bez ograniczeń zasięgowych Target: wszyscy Polacy Rok: 2015 Klient: ZPAV — Złap melodię świata! Zapamiętajcie tę datę: każdy piątek, godzina 00:01. Nie będziecie już musieli czekać na polskie premiery światowych hitów – od teraz będą one odbywały się o tej samej godzinie na całym […]

Hasło i główny tekst promocyjny akcji promocyjnej ZPAV „Piątki z nową muzyką”.

Brief: neutralnie, prosto, komunikacja bez ograniczeń zasięgowych
Target: wszyscy Polacy
Rok: 2015
Klient: ZPAV

Złap melodię świata!

Zapamiętajcie tę datę: każdy piątek, godzina 00:01. Nie będziecie już musieli czekać na polskie premiery światowych hitów – od teraz będą one odbywały się o tej samej godzinie na całym świecie. Od 10. lipca piątki zaczynają być wspólnymi, światowymi dniami premier muzycznych – zarówno cyfrowych, jak i tradycyjnych!

Piątki z nową muzyką – złap się na melodię świata!

Polskie premiery światowych hitów o tej samej godzinie co premiery w USA czy Japonii? Tak; dokładnie w piątki o godzinie 00:01 czasu lokalnego. Od 10 lipca, Polska wraz z całym światem będzie świętowała premiery muzyczne światowych hitów o tej samej godzinie. Piątki z nową muzyką – złap się na melodię świata!

ZPAV2

Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding