zasypiam.pl – e-mailing

E-mailing promujący usługi serwisu zasypiam.pl pośredniczącego w wynajmie apartamentów (wówczas jeszcze tylko na terenie Krakowa). brief: krótki tekst, reklamowy styl target: podróżnicy, większe miasta, średnie zarobki rok: 2009 klient: zasypiam.pl agencja: zlecenie indywidualne Kraków. Zapomnij o hotelu. Nie opłaca się Kraków to nie tylko magia Starego Miasta, uliczni grajkowie, intensywne, nocne życie oraz setki klimatycznych […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

E-mailing promujący usługi serwisu zasypiam.pl pośredniczącego w wynajmie apartamentów (wówczas jeszcze tylko na terenie Krakowa).


brief
: krótki tekst, reklamowy styl
target: podróżnicy, większe miasta, średnie zarobki
rok: 2009
klient: zasypiam.pl
agencja: zlecenie indywidualne


Kraków. Zapomnij o hotelu. Nie opłaca się

Kraków to nie tylko magia Starego Miasta, uliczni grajkowie, intensywne, nocne życie oraz setki klimatycznych pubów i restauracji. To również miasto interesów i odpoczynku. Kraków to też stolica komfortowych noclegów; apartamentów rezerwowanych przez stronę zasypiam.pl. Oferują one nie tylko standard dużo wyższy od większości hotelowych pokoi, ale też są od nich zdecydowanie tańsze.

Jednak propozycja zasypiam.pl to nie tylko wysoka jakość i niewysokie koszty noclegu. To również bogata oferta wyselekcjonowanych apartamentów, położonych w najbardziej atrakcyjnych punktach stolicy Małopolski. Teraz z okna możesz mieć widok na Starówkę, Wawel, ulubioną uliczkę, a może nawet na restaurację, w której masz zaplanowane spotkanie.

Zobacz Kraków z perspektywy zasypiam.pl.


Tagi:

One Trackback

  1. […] realizacje – e-mailingi: Lunch Service, zasypiam.pl, Nucleagena, Wedding […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding