Wedding TV – ulotka

Ulotka reklamowa stacji telewizyjnej Wedding TV. brief: entuzjastycznie, masowo target: kobiety, panny młode, rok: 2008 klient: Wedding TV agencja: Delegata Consulting Powiedz tak! Wedding TV! Związki pełne pasji i wesela pełne emocji na jednym kanale rozrywkowym! Wedding TV, najstarszy na świecie program pokazujący efektowne śluby i burzliwe romanse nareszcie debiutuje w Polsce! Wedding TV przygląda […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Ulotka reklamowa stacji telewizyjnej Wedding TV.

brief: entuzjastycznie, masowo
target: kobiety, panny młode,
rok: 2008
klient: Wedding TV
agencja: Delegata Consulting

Powiedz tak! Wedding TV!

Związki pełne pasji i wesela pełne emocji na jednym kanale rozrywkowym! Wedding TV, najstarszy na świecie program pokazujący efektowne śluby i burzliwe romanse nareszcie debiutuje w Polsce!

Wedding TV przygląda się ludzkim dramatom i ekscytacjom, które zawsze towarzyszą związkom, zwłaszcza tym, które doprowadzają zakochanych przed ołtarz. Dzięki pokazywaniu tak uczuciowych momentów roztkliwiamy, wzruszamy, rozbawiamy a czasem też zasmucamy naszych widzów.

U nas miesiąc miodowy trwa cały rok! Z Wedding TV każdego dnia można przeżywać zaręczyny, wesela i podróże poślubne. Pokazujemy modę weselną i pikantne przygody znanych osobistości. Opowiadamy historie zaczynające się niewinnym flirtem, a kończące przysięgą małżeńską.

Nasz program opiera się na najciekawszych, wielokrotnie nagradzanych na całym świecie serialach. Nie brakuje w nim również najlepszych programów polskich autorów.

Wedding TV zauroczy wszystkich, którzy lubią obserwować ludzkie emocje. Dedykujemy go zwłaszcza kobietom od 18 do 34 roku życia. Z Wedding TV każdy dzień to wielki dzień!

Po rady, plotki oraz cenne, konkursowe nagrody zapraszamy na  www.weddingtv.pl.


Wesele w wielkim stylu

Zobacz prawdziwie Hollywoodzkie wesela! Ekscytujące, pełne blichtru oraz gwiazd muzyki i filmu. Obejrzyj jak pobierały się największe sławy Hollywood; Jennifer Garner i Ben Affleck, Demi Moore i Ashton Kutcher, Sandra Bullock i Jesse James, LeAnn Rimes i Dean Sheremet, Heidi Klum i Seal, Jason Priestley i Naomi Lowde, Rob i Marisol Thomas, Sarah Wynter i Dan Peres, Bobby Flay i Stephanie March oraz Tiffani Thiessen i Brady Smith.

Mamy dla Ciebie unikatowe zdjęcia, filmy z ślubów i wywiady z gwiazdami. Wesele w wielkim stylu to poruszające historie i nieznane szczegóły najbardziej ekskluzywnych ślubów. Pokażemy zarówno detale sukni ślubnych jak i egzotyczne miejsca, w których bohaterowie serii powiedzieli sakramentalne „TAK”.

Panny młode z piekła rodem

Gdzie znaleźć najbardziej zwariowane panny młode? Oczywiście w Nowym Jorku. Te kobiety swoimi ślubami chcą zaimponować całemu piekielnemu miastu. Cel – ślub idealny, o którym długo będą opowiadali wszyscy znajomi. Środki? Dowolne. Wiadomo przecież, że cel uświęca środki. Te panny nie cofną się przed niczym, a nasze kamery nie cofną się by zarejestrować dramatyczne sceny, wybuchy złości i łzy towarzyszące niektórym, z pozoru idealnym weselom. Tylko w Wedding TV zobaczycie najbardziej skandaliczne, olśniewające i najzabawniejsze momenty nowojorskich ślubów.

Prawdziwy seks w wielkim mieście

One chcą mieć wszystko – i to natychmiast! Młode, zmysłowe kobiety sukcesu, randkowanie, przygody i pikantne szczegóły „niewinnych” flirtów. Prawdziwy seks w wielkim mieście to opowieść o miłosnych podbojach grupy towarzyskich mieszkanek Nowego Jorku. Dwanaście młodych dziewczyn przez swoje codzienne zmagania pokazuje co „kręci” kobiety zamieszkujące to niezwykłe miasto. Fascynująca seria reality – silna pokusa obserwowania wzlotów i upadków mieszkanek najbardziej seksownego miasta świata.

Póki stół was nie rozdzieli

Ile kultur, tyle tradycji! Ile tradycji, tyle tradycyjnych potraw. Tylko… które „tradycyjne” dania pojawią się na naszych weselach? Chińskie, hinduskie, portugalskie, sikhijskie, greckie, włoskie, ukraińskie, meksykańskie, haitańskie czy karaibskie? Wszystkie pary występujące w serialu mają ten sam cel: pokazać, że to właśnie klasyczna kuchnia ich regionu, jest najsmaczniejsza.

Seria Póki stół was nie rozdzieli to relacje z 13 zdumiewających, urządzonych z wielkim przepychem ślubów. Każda z par pochodzi z innej części świata, dzięki czemu wesela są barwne i różnorodne. Ale jednocześnie – wszyscy młodzi małżonkowie chcą, aby to właśnie ich ślub był tym najlepszym.

Do wesela się zagoi

Czego nie robi się z miłości? Można nawet przejść operację plastyczną. Dosłownie na moment przed ślubem. Wszystko po to, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak najlepiej. Czy każdy może poprawić swój wygląd w tak krótkim czasie?

Do wesela się zagoi to seria poświęcona parom, które postanawiają rozstać się przed ślubem, aby poddać się serii zabiegów estetycznych. Chcą, by ten ważny dzień stał się początkiem nowego rozdziału w ich życiu. Decydują się na najróżniejsze zabiegi: od liposukcji po operacje plastyczne twarzy. Efekty bywają zaskakujące… czasem dla obojga przyszłych małżonków.
U nas miesiąc miodowy trwa cały rok!

Tagi: ,

One Trackback

  1. Teksty reklamowe | copywriter on 23 stycznia 2013

    […] PZU, Real Management, Stara Wędzarnia, CH Jantar, TP SA, Genfer Homes, Jumbo Salad, Senso, Wedding TV, Ministerstwo […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding