Wedding TV – newsletter

Newsletter/e-mailing telewizji Wedding TV promujący programy zarówno samą stację, jak i wybrane programy z jej ramówki. brief: entuzjastycznie, masowo target: kobiety, panny młode, rok: 2008 klient: Wedding TV agencja: Delegata Consulting Co nowego w Wedding TV? To już dziś! Wielki dzień! Debiutuje newsletter Wedding TV! Będzie on pigułką informacji o naszym kanale, dystrybucji oraz ramówce. […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Newsletter/e-mailing telewizji Wedding TV promujący programy zarówno samą stację, jak i wybrane programy z jej ramówki.

brief
: entuzjastycznie, masowo
target: kobiety, panny młode,
rok: 2008
klient: Wedding TV
agencja: Delegata Consulting

Co nowego w Wedding TV?

To już dziś! Wielki dzień! Debiutuje newsletter Wedding TV! Będzie on pigułką informacji o naszym kanale, dystrybucji oraz ramówce. Pokażemy filmiki z fragmentami najciekawszych programów i seriali emitowanych na naszej antenie. Czytajcie nas co miesiąc!

E-miłość

Czy istnieje miłość na odległość? Oczywiście, że tak! Seria E-miłość udowadnia, że pary mogą szaleć za sobą nawet jeśli… nigdy się nie widziały. Co się dzieje, gdy wreszcie wirtualni kochankowie padają sobie w ramiona w realnym świecie? Łatwo to zobaczyć: wystarczy włączyć Wedding TV podczas wyświetlania serii E-miłość.

Na dobre i na złe

Jak wydać 5000 dolarów? Najlepiej – na ślub! Ale jak wydać je w zaledwie tydzień? Odpowiedź na to pytanie daje seria „Na dobre i na złe”. Tutaj to nie młoda para planuje swoją ceremonię ślubną. Robi to za nią ktoś z rodziny. Kto? Tego młodzi dowiadują się dopiero przed ołtarzem.

Panny młode z piekła rodem

Gdzie znaleźć najbardziej zwariowane panny młode? Oczywiście w Nowym Jorku. Te kobiety swoimi ślubami chcą zaimponować całemu piekielnemu miastu. Cel – ślub idealny, o którym długo będą opowiadali wszyscy znajomi. Środki? Wszystkie chwyty dozwolone.

Prawdziwy seks w wielkim mieście

One chcą mieć wszystko – i to natychmiast! Młode, zmysłowe kobiety sukcesu, randki, przygody i pikantne szczegóły „niewinnych” flirtów. Prawdziwy seks w wielkim mieście to silna pokusa obserwowania wzlotów i upadków mieszkanek najbardziej podniecającego miasta świata.

Paryż dla dwojga od Wedding TV!

Która para nie marzy o romantycznym weekendzie w mieście zakochanych? Już 8 maja, podczas konferencji PIKE w Jachronce, będzie można zdobyć właśnie taką nagrodę! W konkursie związanym z tematyką kanału Wedding TV będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy konferencji. Zwycięzca, oczywiście wraz ze swoją drugą połową, spędzi weekend w Paryżu na koszt Wedding TV!

Oprócz konkursu, przygotowaliśmy również inne… bardzo duże i bardzo słodkie niespodzianki. Do zobaczenia! Zapraszamy gorąco 8 maja do Jachronek.

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding