Kamis – Amoretka: Marketing wirusowy

Amoretka – na miłość saszetka. Propozycja akcji wirusowej (internet) – animacji rozpowszechnianej przez e-mailing, Youtube i inne serwisy video. brief: zabawa słowem, niekoniecznie grzeczna target: średnie+ rok: 2007 klient: Scandic Food brand: Owocowa Rozkosz agencja: Add Head Cat — Efekt afrodyzjaków — Cel: W necie wirusową furorę robią projekty które albo są sprośne, albo ośmieszają […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Amoretka – na miłość saszetka. Propozycja akcji wirusowej (internet) – animacji rozpowszechnianej przez e-mailing, Youtube i inne serwisy video.
brief: zabawa słowem, niekoniecznie grzeczna
target: średnie+
rok: 2007
klient: Scandic Food
brand: Owocowa Rozkosz
agencja: Add Head Cat

Efekt afrodyzjaków

Cel:
W necie wirusową furorę robią projekty które albo są sprośne, albo ośmieszają polityków, albo uwzględniają aktywność Internautów (idea net 2.0). Druga i trzecia opcja dla nas – odpadają, dlatego pozostaje nam sprośność.

Idea:
Walentynki + afrodyzjaki = sex. Jak jednak połączyć sex z wizerunkiem packshotów Kamisa? To proste: niech to właśnie packshoty uprawiają sex. W tym celu wycinamy serduszka z frontu opakowań i układamy je względem siebie w taki sposób, aby nawiązywały do „efektu afrodyzjaków”.

Rozwiązanie:
Animacja z przymrużeniem oka. Ogólny zarys przedstawiają sceny, które znajdują się w załącznikach jpg.


wersja łagodna
wersja pikantnaTagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding