Ventiwork – rebranding

Przeprowadzenie kompleksowej zmiany wizerunku firmy, zaczynając od nowego logotypu, przez teksty ofertowe i pozycjonowanie po nową stronę internetową. brief: pogodny, czysty wizerunek firmy o niemieckich korzeniach target: lekarze i personel medyczny rok: 2008 klient: Ventiwork agencja: zlecenie indywidualne strona główna Spokojna, bezpieczna praca. Bardzo dobre zarobki. Blisko domu; około 3 godzin jazdy samochodem od polskiej […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Przeprowadzenie kompleksowej zmiany wizerunku firmy, zaczynając od nowego logotypu, przez teksty ofertowe i pozycjonowanie po nową stronę internetową.

brief: pogodny, czysty wizerunek firmy o niemieckich korzeniach
target: lekarze i personel medyczny
rok: 2008
klient: Ventiwork
agencja: zlecenie indywidualne

strona główna

Spokojna, bezpieczna praca. Bardzo dobre zarobki. Blisko domu; około 3 godzin jazdy samochodem od polskiej granicy. Albo nawet mniej. Praca na terenie starego, dobrze rozwiniętego państwa UE. Bez wydawania majątku na bilety lotnicze i bez długich rozłąk z rodziną. Niemcy leżą “tuż obok”, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dlatego do pracy w niemieckich firmach rekrutujemy głównie pracowników z Polski.

Kogo szukamy?

Podstawowe pytanie “kogo szukamy?”. Niekoniecznie najlepszych. Ważniejsze są dla nas uczciwość i chęć pracy. Oczywiście, potrzebny jest też język niemiecki lub angielski opanowany w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Ale tego w dużym stopniu nasi pracownicy uczą się już na miejscu – solidne podstawy często wystarczają.

Specjalistów traktujemy wyjątkowo! Pielęgniarki, położne, lekarze różnych specjalizacji (także w trakcie specjalizacji)… doświadczenie to coś, co pracodawcy w Niemczech cenią i doceniają w sposób bardzo konkretny – wysoką pensją. Tutaj fachowcy naprawdę mogą liczyć na świetne warunki pracy.

o nas

Szybko znajdziesz pracę. Dobrą pracę. Tak można przetłumaczyć nazwę naszej firmy; VENTI to z włoskiego szybko, a WORK to oczywiście praca. I tak jak błyskawicznie znajdujemy pracownikom atrakcyjne zatrudnienie, tak samo dbamy o to, aby nowa praca była dla nich źródłem satysfakcji i dochodów tak długo, jak długo będą tego chcieli.

Działamy od 2002 roku. W maju 2008 rozszerzyliśmy zakres naszego pośrednictwa o usługi outsorcingu pracowników. Chętnych do pracy szukamy nie tylko w Polsce, ale w większości krajów UE, zwłaszcza w Rumunii oraz na Słowacji. Specjalizujemy się w dwóch branżach; medycznej (nasza główna działalność) oraz chemicznej (tutaj regularnie rozwijamy bazę kontaktów).

Cechą wyróżniającą nas na rynku jest lojalność. Zarówno lojalność wobec pracodawców jak i wobec pracowników, którym znajdujemy zatrudnienie. Wiemy, że to oni są naszym kapitałem, a kapitału nie mamy zwyczaju trwonić. Dlatego dbamy o to, aby oferowane warunki zatrudnienia były równie dobre jak warunki typowe dla danego kraju. Interweniujemy osobiście jeżeli ustalenia z umowy nie są respektowane.

Nasze przewagi

Nasi pracownicy nie mają żadnych podstaw, aby czuć się gorsi od rodowitych pracowników danego kraju. Dbamy o to, aby polecani przez nas pracodawcy zawsze zapewniali legalną pracę, zgodną z warunkami płacowymi i socjalnymi danego kraju. Dlatego do podstawowych zalet współpracy z VENTIWORK zaliczamy:
– pewność całkowicie legalnego zatrudnienia,
– zapewnienie (zawsze!) umowy o pracę,
– zatrudnienie na warunkach zgodnych z warunkami zatrudnienia w kraju, w którym pracownik podejmie pracę,
– zapewnienie mieszkania i wyżywienia na koszt pracodawcy (często pracodawca opłaca pracownikom osobne mieszkania),
– szkolenia dla pracowników,
– organizacja spotkań pracowników na obczyźnie (wyjątkowo często odbywają się one w Niemczech),
gwarancję interwencji w problemowych przypadkach.

Staramy się też, aby slogan o rodzinnej atmosferze pracy w firmie, faktycznie u nas się urzeczywistnił. Wiemy, że przekłada się ona zarówno na dobre relacje z pracownikami, jak i z firmami, które zlecają nam poszukiwanie pracowników… a tych ostatnich jest coraz więcej; zarówno z Europy Zachodniej, jak i – coraz częściej – bezpośrednio z Polski.Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding