Valori – teksty reklamowe

Propozycja szybkiej, kulinarnej wyprawy do Włoch, czyli główny tekst marki Valori specjalizującej się w sprowadzaniu z Włoch regionalnych potraw i produktów spożywczych. Brief: swobodnie, lekko, „słonecznie” Target: kucharze, restauracje, fani kuchni Włoskiej Rok: 2015 Klient: Valori Italian Market Strona www: Valori.pl Fragment tekstu WWW: Nasza propozycja: szybka kulinarna wyprawa. Do Włoch. Tylko na chwilkę: na śniadanie, obiad lub […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Propozycja szybkiej, kulinarnej wyprawy do Włoch, czyli główny tekst marki Valori specjalizującej się w sprowadzaniu z Włoch regionalnych potraw i produktów spożywczych.

Brief: swobodnie, lekko, „słonecznie”
Target: kucharze, restauracje, fani kuchni Włoskiej
Rok: 2015
Klient: Valori Italian Market
Strona wwwValori.pl

Fragment tekstu WWW:

Nasza propozycja: szybka kulinarna wyprawa. Do Włoch. Tylko na chwilkę: na śniadanie, obiad lub kolację. Zapraszamy w podróż do kraju słońca, wina i oliwek. W drogę zabierze Cię Valori, które pomoże wypełnić Twój dom zapachami i smakami słonecznej Italii.

Kunszt włoskich mistrzów oraz wyjątkowość naturalnych italskich potraw. Wszystko to możesz odkrywać we własnej kuchni dzięki oryginalnym, sprowadzanym wprost z Włoch produktom. Oferta Valori skierowana jest nie tylko do profesjonalnych kucharzy, ale też do amatorskich miłośników gotowania, którzy chcą choć na chwilę przenieść śródziemnomorski klimat do swoich mieszkań i domów…

Główny tekst marketingowy marki (mailingi, e-mailingi):

Valori. Smak i słońce Włoch

Gdzie znajduje się serce włoskiego smaku? Gdzieś pomiędzy oliwkami a słońcem? A może między winem i makaronem? Bez względu na to, jakie potrawy i smaki kojarzą Wam się ze słoneczną Italią, na pewno znajdziecie ją w Valori – sklepie oferującym naturalne lokalne specjały sprowadzane wprost z Włoch.

Valori to przede wszystkim jakość… Jakość samych potraw i jakość selekcji tych potraw. Dba o to Giuseppe Ilacqua, właściciel naszej firmy, obecnie mieszkający w Polsce rodowity Sycylijczyk. Rodzina Giuseppe’a może się pochwalić wielowiekową tradycją uprawy winorośli, oliwek i pomarańczy, a on sam – misją i ambicją pokazania Polakom tego, co najsmaczniejsze w jego ojczyźnie. Dlatego osobiście weryfikuje on wszystkich dostawców i zna pochodzenie każdego produktu dostępnego w ofercie Valori.

Valori to 4 gwarancje:

  1. Jakość. Kupując w Valori.pl, zyskujecie pewność, że trafiają do Was wyłącznie produkty najwyższej jakości
  2. Tradycja. Valori to zamknięta w opakowaniach historia tradycyjnych włoskich potraw.
  3. Naturalność. Nie używamy składników i wspomagaczy nienaturalnie wydłużających przydatność do spożycia. Valori to wyłącznie naturalne składniki i konserwanty.
  4. Italia. Nie uznajemy półśrodków: w ofercie mamy wyłącznie produkty sprowadzane wprost z Włoch.

Valori to też dużo słońca w polskich kuchniach – słońca dostępnego nie tylko latem. Dostarczamy pyszne sezonowe owoce i produkty również w tych porach roku, gdy za naszymi oknami zaczyna się plucha.

 

Valori

Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding