UPC – teksty www b2b

Teksty na stronę internetową UPC promujące usługi firmy dedykowane do segmentu biznesowego. brief: biznesowo; krótko i merytorycznie target: B2B. MSP rok: 2008 klient: UPC agencja: Powerplant główny tekst: Podstawą sukcesu firmy jest sprawny przepływ informacji. Podstawą sprawnego przepływu informacji jest szybki dostęp do internetu. Oferta UPC to nie tylko świetne, stabilne łącze sieciowe. To również […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty na stronę internetową UPC promujące usługi firmy dedykowane do segmentu biznesowego.

brief: biznesowo; krótko i merytorycznie
target: B2B. MSP
rok: 2008
klient: UPC
agencja: Powerplant

główny tekst:

Podstawą sukcesu firmy jest sprawny przepływ informacji. Podstawą sprawnego przepływu informacji jest szybki dostęp do internetu. Oferta UPC to nie tylko świetne, stabilne łącze sieciowe. To również bezkonkurencyjne narzędzie do zdobywania i przesyłania danych, projektów, newsów oraz… oznak radości, którą Państwa firmie przyniosą kolejne sukcesy zawodowe.

przykładowe teksty ofertowe:

Biuro start

Idealne oferta dla młodych przedsiębiorców szukających wysokiej jakości łącza w atrakcyjnej cenie. Pakiet Biuro Start to znakomicie zbilansowany koszt i możliwości – zapewnia stabilny dostęp do internetu, wygodę korzystania z poczty e-mail i komunikatorów oraz szybkie przeglądanie stron www.

Biuro plus

Funkcjonalne rozwiązanie przygotowanie z myślą o niewielkich firmach. Umożliwia sprawne przekazywanie klientom materiałów drogą elektroniczną i szybkie pobieranie danych z sieci. Cena pakietu obejmuje router WiFi z zaporą ogniową (firewall).

Usługi dodatkowe:

Pakiet bezpieczeństwa UPC SmartGuard

Codziennie powstaje 10 nowych mutacji każdego z już istniejących 200 000 wirusów komputerowych. Pakiet SmartGuard zabezpiecza firmę zarówno przed tymi wirusami, jak i przed spamem, trojanami, phishingiem (wykradaniem poufnych danych) oraz niechcianą treścią stron internetowych.

Pakiet udostępniamy w dwóch wersjach;
Licencja na 3 dodatkowe stanowiska – miesięcznie tylko 18.02 zł netto.
Licencja na 1 dodatkowe stanowisko – miesięcznie tylko 13,10 zł netto.

Router WiFi z zaporą ogniową

Bezprzewodowa sieć internetowa, z której można korzystać w każdym miejscu firmy, bez konieczności podłączania do komputera kolejnych kabli. Router jest zabezpieczony firewallem – zaporą ogniową dodatkowo zabezpieczającą sieć przed wirusami i atakami hakerów.
Tagi: ,

One Trackback

  1. […] Media, Narodowy Bank Polski, Rezydencja Grodkowska, Jumbo Salad, Rokicki Szkolenia Językowe,  UPC, linie lotnicze Direct […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding