Copywriting – BTL – ulotka dla firmy pożyczkowej

Ulotka firmy pożyczkowej Mandarynka – którą w ramach poszerzenia portfolio w 2006 w największych miastach Polski wprowadził na rynek Provident. brief: łatwe, szybkie, bezpieczne pożyczki dla wszystkich target: B2C, mainstream rok: 2006 agencja: Rapp Collins Polska — Poczuj smak Mandarynki Mandarynka wnosi na rynek usług pożyczkowych uśmiech i pogodę ducha. Jest pierwszą w Polsce pożyczką, […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Ulotka firmy pożyczkowej Mandarynka – którą w ramach poszerzenia portfolio w 2006 w największych miastach Polski wprowadził na rynek Provident.

brief: łatwe, szybkie, bezpieczne pożyczki dla wszystkich
target: B2C, mainstream
rok: 2006
agencja: Rapp Collins Polska

Poczuj smak Mandarynki

Mandarynka wnosi na rynek usług pożyczkowych uśmiech i pogodę ducha. Jest pierwszą w Polsce pożyczką, którą da się lubić.

Mandarynka sprawia, że pożyczanie pieniędzy, kojarzone zazwyczaj z problemami i obawą o spłatę pożyczki, jest łatwe i przyjemne. A przede wszystkim jest bardzo bezpieczne.

Nazwaliśmy naszą pożyczkę Mandarynką również dlatego, że jest ona owocem wielu lat doświadczeń w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Działając od ponad stu lat na rynkach finansowych całego świata, doskonale wiemy nie tylko, czego ludzie potrzebują, ale również, co się ludziom uśmiecha.

Najlepszą odpowiedzią na te potrzeby i oczekiwania jest właśnie Mandarynka.

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding