NDG medical sales force – teksty www

Projekt archiwalny. Teksty na stronę www (w sumie kilkanaście podstron) firmy NDG medical sales force; specjalizującej się w outsourcingu przedstawicieli medycznych. brief: merytorycznie, marketingowo target: B2B, korporacje farmaceutyczne teksty: Tomasz Banasik rok: 2006 www: www.ndg.com.pl agencja: Tomorrow Misja Naszym celem jest zadowolenie obu stron – Klienta i Przedstawiciela Medycznego. Możemy to osiągnąć jedynie przez właściwy […]

Projekt archiwalny. Teksty na stronę www (w sumie kilkanaście podstron) firmy NDG medical sales force; specjalizującej się w outsourcingu przedstawicieli medycznych.

brief: merytorycznie, marketingowo
target: B2B, korporacje farmaceutyczne
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
www: www.ndg.com.pl
agencja: Tomorrow

Misja

Naszym celem jest zadowolenie obu stron – Klienta i Przedstawiciela Medycznego. Możemy to osiągnąć jedynie przez właściwy wybór pracowników, idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb korporacji.

Nasza misja była inspiracją do powstania nowatorskiego systemu rekrutacji – MSF Funnel. Ma on na celu doprowadzenie do niezwykle szczegółowego opisu predyspozycji i umiejętności pracownika. Dzięki temu wiemy DOKŁADNIE, do jakiego typu projektów warto go skierować. W ten sposób Klientowi oferujemy przedstawiciela zgodnego z jego wizją, a przedstawicielowi – odpowiadającą mu pracę. Zadowolone są obie strony. Usatysfakcjonowani jesteśmy również my, bo udało się nam wypełnić cel naszej misji.

MSF Funnel
MSF Funnel gwarantuje wynajem profesjonalnie przygotowanych Przedstawicieli Medycznych, którzy skutecznie prowadzą akcje promocyjne wśród lekarzy i farmaceutów w gabinetach lekarskich, przychodniach, szpitalach.

Horus
Horus to nowoczesny system służący do zarządzania siecią przedstawicieli medycznych. Jest to autorski projekt NDG medical sales force, który umożliwia płynne kierowanie siecią sprzedaży i dostarcza sprawozdania z działalności naszych przedstawicieli.

Historia
Historia firmy NDG medical sales force to historia jej założyciela – Wojciecha Czochary. Wojtek – lekarz specjalizujący się w chorobach wewnętrznych – po dwóch latach praktyki podjął pracę w firmie farmaceutycznej – początkowo na stanowisku Przedstawiciela Medycznego, z czasem jako Kierownik Regionu. Po pięciu latach zdobywania doświadczeń, założył firmę outsourcującą PM – NDG medica. ..

itd.

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding