Strona www: Tomorrow

Pomysł flashowej strony internetowej dla agencji reklamowej Tomorrow. brief: kreatywność, wyróżnienie się target: B2B rok: 2006 agencja: Tomorrow Idea: poruszamy się nie tylko w pionie i poziomie, ale przede wszystkim w 3 wymiarze: „w głąb” strony: przybliżając się i oddalając od zawartych na niej treści. Forma podstron nawiązywała do formy nośnika – np. btl prezentowany […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Pomysł flashowej strony internetowej dla agencji reklamowej Tomorrow.

brief
: kreatywność, wyróżnienie się
target: B2B
rok: 2006
agencja: Tomorrow

Idea: poruszamy się nie tylko w pionie i poziomie, ale przede wszystkim w 3 wymiarze: „w głąb” strony: przybliżając się i oddalając od zawartych na niej treści. Forma podstron nawiązywała do formy nośnika – np. btl prezentowany był w formie interaktywnej ulotki.

Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding