Solion – advertoriale

2 advertoriale suplementów diety: jeden dedykowany wyłącznie do kobiet, drugi tylko dla facetów. brief: dziennikarsko, poradnikowo target: mężczyźni, mainstream rok: 2009 klient: Solion agencja: marketing market V8. Kamasutra w pigułce Znasz wszystkie pozycje i techniki. Uważasz, że w łóżku zawsze potrafisz zadowolić kobietę… chwileczkę, momencik. Naprawdę nigdy nie myślałeś o tym, żeby jeszcze bardziej zwiększyć […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

2 advertoriale suplementów diety: jeden dedykowany wyłącznie do kobiet, drugi tylko dla facetów.

brief: dziennikarsko, poradnikowo
target: mężczyźni, mainstream
rok: 2009
klient: Solion
agencja: marketing market

V8. Kamasutra w pigułce

Znasz wszystkie pozycje i techniki. Uważasz, że w łóżku zawsze potrafisz zadowolić kobietę… chwileczkę, momencik. Naprawdę nigdy nie myślałeś o tym, żeby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zdolności seksualne? Zwłaszcza gdy jest to tak proste – wystarczy skorzystać z suplementu diety łączącego w sobie właściwości meksykańskiego afrodyzjaku, amazońskich substancji bioaktywnych i odrobinki pieprzu… pieprzu cayenne oczywiście.

Nazwa tego preparatu brzmi tak, jak nazwa modeli silnika luksusowych, sportowych samochodów. V8. Znajdziemy go pod maską Aston Martinów, BMW, Ferrari, Mercedesów czy Porsche. Ale nazwa ta symbolizuje nie tylko niesamowite możliwości motoryczne. V8 to suplement diety, który każdego mężczyznę przeniesie w świat mocniejszych doznań fizycznych. Przeniesie go tam szybciej niż maszyna ze 490 końmi mechanicznymi pod maską…  więcej

EXTRA KRZEM. Kapsułka dla piękna

O piękno włosów i paznokci na pewno dbasz codziennie. Tak jak każda kobieta. Stosujesz wieloskładnikowe szampony, odżywki do włosów i znakomite lakiery do paznokci. Ale czy wiesz, że o piękny wygląd zarówno włosów jak i paznokci powinnaś zadbać przede wszystkim od wewnątrz? Tak naprawdę, dopiero gdy są one zdrowe i silne, warto poddawać je dodatkowemu uatrakcyjnianiu z zewnątrz.

Krzem to jeden z najbardziej niedocenionych mikroelementów ludzkiego organizmu. A przecież żadna żywa materia, żaden organizm nie może egzystować bez związków krzemu. W ludzkim organizmie znajduje się około 0,0068% krzemu, ale… tylko na początku. Ilość krzemu w narządach maleje bowiem wraz z wiekiem. Tymczasem człowiek każdego dnia potrzebuje 20-30 mg tego mikroelementu (większe dawki zalecane są kobietom w ciąży). Właśnie taką jego ilość zawiera jedna kapsułka suplementu EXTRA KRZEM, który ponadto, dzięki unikalnemu połączeniu składników, wzmacnia i i regeneruje paznokcie oraz włosy…  więcej

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding