Social Media Marketing: Vichy

Seria aplikacji promujących facebookowy profil Vichy Polska.  brief: copy: swobodnie, emocjonalnie, czasem infantylnie target: kobiety, szeroki zasięg lata: 2010-2011 klient: Vichy Polska realizacja: PowerPlant.pl — Fragmenty copy — Idealnie dobrani Idealnie dobrani! Marta już wskazała, kto jest dla niej najlepszym towarzyszem imprez, pogaduszek, wzruszeń i rozmów o sensie istnienia. Dzięki temu Marta może wygrać zestaw […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Seria aplikacji promujących facebookowy profil Vichy Polska. 

brief
: copy: swobodnie, emocjonalnie, czasem infantylnie
target: kobiety, szeroki zasięg
lata: 2010-2011
klient: Vichy Polska
realizacja: PowerPlant.pl

Fragmenty copy

Idealnie dobrani

Idealnie dobrani! Marta już wskazała, kto jest dla niej najlepszym towarzyszem imprez, pogaduszek, wzruszeń i rozmów o sensie istnienia. Dzięki temu Marta może wygrać zestaw kosmetyków Vichy, dobranych specjalnie dla jej skóry. Kibicujcie jej, albo też wejdźcie do gry!

diagnostyka – przykładowy wynik:

Jabłuszko to Ty! Masz skórę tłustą, posiadającą zbyt duży poziom lipidów w naskórku. Jest ona też najgrubsza i najbardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dobra wiadomość: na takim typie skóry najpóźniej pojawiają się zmarszczki. Zła: źle pielęgnowana, może przerodzić się w trądzikową. Dlatego używaj produktów Vichy z Gamy Normaderm, podkłady Normaderm Tein oraz roztwór micelarny do demakijażu.

diagnostyka skóry – zapowiedź:

Jesteś rumiana jak brzoskwinka, soczysta jak jabłuszko, sucha jak śliwka czy nieprzewidywalna jak winogrono? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź jaki masz typ skóry.

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding