SM Arka – teksty www

Kilka tekstów promocyjnych na stronę internetową Spółdzielni Mieszkaniowej Arka z Wrocławia. brief: uniwersalnie target: średnie+ rok: 2008 klient: SM Arka agencja: zlecenie indywidualne O nas 20 lat doświadczenia. 6 świetnie funkcjonujących, zadbanych budynków. Rodzinna atmosfera w firmie, przyjacielskie relacje z lokatorami. Takie są podstawy sukcesu Spółdzielni Mieszkaniowej ARKA. Istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy firmą familijną, […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kilka tekstów promocyjnych na stronę internetową Spółdzielni Mieszkaniowej Arka z Wrocławia.

brief: uniwersalnie
target: średnie+
rok: 2008
klient: SM Arka
agencja: zlecenie indywidualne

O nas

20 lat doświadczenia. 6 świetnie funkcjonujących, zadbanych budynków. Rodzinna atmosfera w firmie, przyjacielskie relacje z lokatorami. Takie są podstawy sukcesu Spółdzielni Mieszkaniowej ARKA.

Istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy firmą familijną, nie bezdusznym molochem. SM ARKA to grupa zaprzyjaźnionych, pewnych swoich umiejętności osób. Nie posiadamy rozbudowanych kadr, co zapewnia niskie koszty i bezpośredni kontakt z lokatorami. Od lat zatrudniamy stały, doświadczony personel. Dzięki temu lokatorzy w sprawach spółdzielni kontaktują się z dobrze znanymi osobami, a nie bezosobowymi działami typowymi dla wielkich korporacji. Wiemy, że lepiej rozmawia się z znajomą panią Wiesią, niż nijakim „Biurem Obsługi Klienta”.

Mieszkania lokatorów traktujemy jak kapitał – starannie inwestujemy w utrzymanie ich w dobrym stanie. Dzięki wieloletnim współpracom z firmami remontowymi mamy korzystne zniżki oraz – co jest znacznie cenniejsze – bardzo szybkie przeprowadzenie napraw.

Budynki, które dotychczas postawiliśmy mieszczą się przy;
ul. B. Chrobrego 42 (1992 r.),
ul. A. Hercena 4 (1993 r.),
ul. T. Kościuszki 125a\ul. K. Pułaskiego 42 (1994 r.),
ul. Hłaski 24 (2001 r.),
ul. Hłaski 26-40 (2001 r),
ul. Hłaski 42-50(2001 r.)

W każdej chwili możemy Państwa po nich oprowadzić. Każdy z tych budynków ma swojego konserwatora, który doskonale zna jego stan techniczny. Podobnie troskliwie będziemy dbali o nasze najmłodsze dziecko – rozpoczętą inwestycję przy ul. Łąkowej w Obornikach Śląskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego projektu.

itd.Claim i hasła przygotowane dla Arki można przeczytać tutaj: hasła reklamowe

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding