Senso: teksty promocyjne

Kilka tekstów promocyjnych klubu Senso wykorzystywanych zarówno na stronie www lokalu jak i w materiałach BTL. brief: zabawowo, dynamicznie, nacisk na nocny styl życia target: młodzi, wyższe zarobki rok: 2008 klient: Senso agencja: West Group Senso. Rozpal zmysły! Senso dance club to dyskoteka mieszcząca się w samym centrum Wrocławia. Topowa lokalizacja – Dworzec Świebodzki: ok. […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kilka tekstów promocyjnych klubu Senso wykorzystywanych zarówno na stronie www lokalu jak i w materiałach BTL.

brief: zabawowo, dynamicznie, nacisk na nocny styl życia
target:
młodzi, wyższe zarobki
rok:
2008
klient
:
Senso
agencja:
West Group


Senso. Rozpal zmysły!

Senso dance club to dyskoteka mieszcząca się w samym centrum Wrocławia. Topowa lokalizacja – Dworzec Świebodzki: ok. 5 min. od Starówki – jak i luksusowy wystrój spełnią oczekiwania najwybredniejszych klubowiczów.  Komfortowe loże, ekskluzywne wnętrze, rewelacyjne drinki i świetna zabawa – ten mix to przepis na idealnie spędzony wieczór.

W Senso grają najlepsi DJ. Uderzamy w gusta clubbingiem, czarną muzyką,
hip hopem, housem oraz ostrzejszymi rytmami – każdy znajdzie coś dla siebie.
Na gości czeka też wiele niespodzianek: występy Chippendales, modelek, rewii brazylijskiej, konkursy z nagrodami, promocje drinków i wiele innych atrakcji.

Tagi: , , ,

One Trackback

  1. Teksty reklamowe | copywriter on 23 stycznia 2013

    […] Management, Stara Wędzarnia, CH Jantar, TP SA, Genfer Homes, Nestlé, Jumbo Salad, Mandarynka, Senso, Wedding TV, Ministerstwo […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding