Credit Suisse: prasa+BTL

Kampania prasa+BTL.  Idea: porównanie inwestowania do gry w szachy: tak samo wymagającej wiedzy, doświadczenia i skupienia. brief: precyzja, fachowość, dokładne planowanie, inteligencja target: B2B, B2C. Zarobki: wysokie rok: 2007 klient: Credit Suisse agencja: Rapp Collins (Corporate Profiles DDB) — Twoja mistrzowska partia Gra w szachy – podobnie jak inwestycje – wymaga szczególnej uwagi i wieloletniego […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kampania prasa+BTL.  Idea: porównanie inwestowania do gry w szachy: tak samo wymagającej wiedzy, doświadczenia i skupienia.


brief
: precyzja, fachowość, dokładne planowanie, inteligencja
target: B2B, B2C. Zarobki: wysokie
rok: 2007
klient: Credit Suisse
agencja: Rapp Collins (Corporate Profiles DDB)

Twoja mistrzowska partia

Gra w szachy – podobnie jak inwestycje – wymaga szczególnej uwagi i wieloletniego doświadczenia. Nikt nie rodzi się arcymistrzem. Z czasem jednak można nim zostać – rozgrywając partie z najlepszymi.

Z szachami łączy nas umiejętność dokonywania trafnego wyboru. Analizujemy każdy ruch i wszystkie potencjalne możliwości, bo wiemy, że o losach partii może zadecydować pojedyncze posunięcie.

Wychodzimy z założenia, że gra z najlepszymi daje więcej.
Od 150 lat inwestycje naszych Klientów to wyłącznie spektakularne zwycięstwa.


Stawką szachowej partii bywa czasem sama tylko przyjemność grania, a czasem rzecz idzie o naprawdę duże pieniądze. Szczególnie, gdy przy szachownicy spotykają się najlepsi. Mamy przyjemność należeć do tego grona.

Z grą w szachy łączy nas rozwaga w podejmowaniu decyzji. Do każdej rozgrywki zasiadamy wspólnie z naszymi partnerami i zawsze po tej samej stronie szachownicy.

Wychodzimy z założenia, że gra z najlepszymi daje więcej.
Od 150 lat inwestujemy i zarabiamy dla naszych Klientów naprawdę duże pieniądze.

Trudno jest wygrać partię bez dostrzeżenia wszystkich możliwych ruchów – zarówno swoich własnych, jak i przeciwnika. W szachach nie ma sytuacji nieprzewidywalnych.

Inwestowanie rządzi się podobnymi zasadami.
Dlatego tak ważne jest w tej dziedzinie doradztwo najlepszych.

Wychodzimy z założenia, że gra z najlepszymi daje więcej.
Światowe rynki analizujemy już od 150 lat i z sukcesem inwestujemy na nich pieniądze naszych Klientów.


ulotka


Tagi: , , , ,

3 Trackbacks

  1. […] Przykładowe realizacje – teksty kampanii reklamowych: C.H. Beck, Concept Publishing, Energia Pro, sparing.pl, Big Star, Credit Suisse. […]

  2. Claimy | copywriter on 11 lutego 2013

    […] realizacje – claimy i hasła reklamowe: Lipton, SM Arka, PZU, CH Jantar, e-mol.pl, Credit Suisse, Jetix Play, Owocowa Rozkosz, AZ.pl, agencja namingowa RedEmu (RedEmu.pl to jedna z moich marek […]

  3. […] realizacje – hasła reklamowe i claimy: Lipton, SM Arka, PZU, CH Jantar, e-mol.pl, Credit Suisse, Jetix Play, Owocowa Rozkosz, AZ.pl, agencja namingowa RedEmu (RedEmu.pl to jedna z moich marek […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding