PZU Życie SA: listy

List (jeden z kilku) rozsyłany do szkół w ramach akcji Rusz Głową Człowieku prowadzonej przez PZU Życie SA. brief: oficjalnie, motywująco target: dyrektorzy szkół rok: 2007 klient:  PZU Życie SA agencja: Rapp Collins Polska Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Rusz Głową Człowieku”. Wierzymy, że przygotowanie gazetki szkolnej, było interesującym zadaniem, które nie […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

List (jeden z kilku) rozsyłany do szkół w ramach akcji Rusz Głową Człowieku prowadzonej przez PZU Życie SA.

brief: oficjalnie, motywująco
target: dyrektorzy szkół
rok: 2007
klient:  PZU Życie SA
agencja: Rapp Collins Polska

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Rusz Głową Człowieku”. Wierzymy,
że przygotowanie gazetki szkolnej, było interesującym zadaniem, które nie tylko zmobilizowało, ale też przyniosło wiele zabawy i satysfakcji uczniom. Teraz chcemy ich pracę nagrodzić.

Każdy początkujący dziennikarz marzy o chwili, gdy otrzyma swoją pierwszą legitymację prasową. Jest to niezwykły moment, który dodaje motywacji i chęci do dalszego działania. Chcemy, aby uczniowie którzy pracowali nad gazetkami szkolnymi przeżyli właśnie taką, radosną chwilę. Dlatego przygotowaliśmy dla nich dyplomy
w formie legitymacji prasowych.

Wierzymy, że każde dziecko które przeczyta słowa „Legitymacja Prasowa Młodego Dziennikarza” odczuje taką osobistą chwilę triumfu. Wierzymy, że będzie ona z naszej strony najlepszym podziękowaniem za włożoną w tworzenie gazetki pracę.

Z wyrazami szacunku
PZU Życie SA

Tagi:

One Trackback

  1. Mailingi | copywriter on 13 lutego 2013

    […] realizacje – listy i zaproszenia: TP SA, PZU Życie, Renault Trucks Przykładowe realizacje – mailingi: PZU Życie, PZU Życie (drugi mailing dla […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding