Prezentacje

Podczas negocjacji dużych kontraktów, żadnego elementu nie można zostawić przypadkowi. Gdy gra idzie o setki tysięcy lub miliony, każdy etap negocjacji musi być dopięty na ostatni guzik. Tym bardziej nie warto zbagatelizować tak istotnego elementu, jak wysokiej jakości, perswazyjne treści prezentacji biznesowej lub ofertowej. Oferta: treści prezentacji biznesowych i ofertowych Całkowita poufność wszystkich przekazanych danych […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Podczas negocjacji dużych kontraktów, żadnego elementu nie można zostawić przypadkowi. Gdy gra idzie o setki tysięcy lub miliony, każdy etap negocjacji musi być dopięty na ostatni guzik. Tym bardziej nie warto zbagatelizować tak istotnego elementu, jak wysokiej jakości, perswazyjne treści prezentacji biznesowej lub ofertowej.

Oferta: treści prezentacji biznesowych i ofertowych

  • Całkowita poufność wszystkich przekazanych danych – możliwa do potwierdzenia umową o zachowaniu poufności z karami do 50 000 zł (kwota zależna od skali zlecenia)
  • Skuteczne, bardzo dokładnie przemyślane, językowe środki perswazji
  • Styl i język dokładnie dostosowany do adresatów prezentacji lub partnerów biznesowych
  • Możliwość używania w tekście bardzo fachowego słownictwa
  • Wypunktowania, śródtytuły, wymienianie benefitów itp. zabiegi typograficzne
  • Na życzenie: zabawa słowem i niestandardowymi formami gramatycznymi
  • Liczba znaków dokładnie dostosowana do layoutu prezentacji
  • Możliwa praca z tekstem na poziomie programu PowerPoint (osobna wycena)

Koszt:
120 zł + VAT za treść na jeden slajd prezentacji (do 800 znaków)
W przypadku dłuższych treści do prezentacji w formacie .pdf, wycena liczona jak w ofercie tekstów reklamowych

Cena zawiera podwójną korektę zaakceptowanych tekstów, zrealizowaną kolejno przez zawodowego korektora oraz finalnie przeze mnie – podobno językoznawcę z dyplomem. Cena zawiera przekazanie praw do ekspozycji treści w ramach prowadzonych negocjacji oraz podczas wewnętrznych prezentacji firmy.
Poszerzenie zakresu ekspozycji tekstów o np. udostępnienie materiałów online lub prezentowanie ich na konferencjach / targach – koszt dodatkowy: 30 zł + VAT za slajd.

Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding