Loading...
Intuum: naming, copywriting2019-01-11T19:30:54+00:00

Project Description

Naming: Intuum

Klient: INTUUM Sp. z o.o., gdańska firma dostarczająca kompleksowe usługi z zakresu zakupu, pośrednictwa i finansowania zakupu nieruchomości – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nazwa: INTUUM

Grupa docelowa: B2B, B2C. W przypadku klientów indywidualnych – raczej zamożniejsza grupa społeczeństwa; głównie mieszkańcy Trójmiasta i Bydgoszczy.

Brief: Krótka nazwa, brzmiąca poważnie, nobliwie, pozbawiona czytelnego znaczenia, ale z wolną domeną .pl.

Opis: Intuum to słowotwórstwo pozbawione linearnego znaczenia, z łacińską końcówką –uum (III deklinacja, typ spółgłoskowy, genitivus liczby mnogiej dla wszystkich rodzajów), która nadaje nazwie powagi. Całość łatwo się wymawia dzięki powtórzonemu „uu”, jest dość melodyjna i całkowicie otwarta znaczeniowo. Jednocześnie, na poziomie emocjonalnym, nazwa sugeruje markę poważną – taki był cel: wywołanie skojarzeń z wiarygodnością, doświadczeniem i rzetelnością.

MÓJ UDZIAŁ
W PROJEKCIE:

– Naming
– Weryfikacja w bazach online UPRP
– copywriting www

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • HASŁA REKLAMOWE

Czas na brief?

Wprawdzie „no brief = no work” to tylko slogan. Ale dużo w nim prawdy. Faktycznie: jakąś kampanię można wymyślić przypadkiem. Ale tylko: „jakąś”. Bez dobrego briefu trudno stworzyć błyskotliwą reklamę. A przecież tylko takie nas interesują, prawda?
Serdecznie zapraszam do przesłania briefu
lub zapytania ofertowego.

Na blogu