Po pierwsze: storytelling

Ani słowa przekonywania do produktu. Emocjonalna, reklama polskiej aplikacji. I do tego: bardzo, bardzo dobra! Zasadniczo, fabuła tej reklamy bardzo mocno zbliża się do scenariusza teledysku Marii Peszek „Samotny tata” z Erykiem Lubosem. Jeśli ktoś nie widział – warto; wystarczyć kliknąć poniżej; Mamy więc historię pt. „tata + córka + ciężarówka”. I tak; jest to […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Ani słowa przekonywania do produktu. Emocjonalna, reklama polskiej aplikacji. I do tego: bardzo, bardzo dobra!

Zasadniczo, fabuła tej reklamy bardzo mocno zbliża się do scenariusza teledysku Marii Peszek „Samotny tata” z Erykiem Lubosem. Jeśli ktoś nie widział – warto; wystarczyć kliknąć poniżej;

Mamy więc historię pt. „tata + córka + ciężarówka”. I tak; jest to typowy wyciskacz łez pokazujący fajną stronę ojcostwa, z czysto reklamowym zakończeniem. I w zasadzie… tyle wystarczy, nie trzeba dialogów, opowiadania o funkcjach, przekonywania do zalet. Kto widział, ma córkę i jeździ ciężarówką – bez słów kupi ten spot aplikacji do szukania parkingów dla ciężarówek. Find Your Place – robicie to dobrze:

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding