Oferta – agencje reklamowe

BTL, ATL, Internet, Ambient, Custom Publishing. Wprawdzie wyspecjalizowałem się w BTL-u, ale ani scenariusze eventów, ani Virus Marketing, ani Buzz nie są mi obce. Moim osobistym guru niestandardowej realizacji jest autor tego pomysłu. Z cyferek – im bliżej 360° tym bardziej można się wyszaleć. Ale realizuję też niewielkie projekty; zaczynając od pojedynczego tekstu czy hasła […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

BTL, ATL, Internet, Ambient, Custom Publishing.
Wprawdzie wyspecjalizowałem się w BTL-u, ale ani scenariusze eventów, ani Virus Marketing, ani Buzz nie są mi obce. Moim osobistym guru niestandardowej realizacji jest autor tego pomysłu.

Z cyferek – im bliżej 360° tym bardziej można się wyszaleć. Ale realizuję też niewielkie projekty; zaczynając od pojedynczego tekstu czy hasła reklamowego.

Kasa
Krótka piłka: moja stawka godzinowa to 70 zł+VAT. Kwoty nie wziąłem z kosmosu; jest wyliczona z mediany senior copywritera (w Warszawie) wraz z dodanymi kosztami prowadzenia własnej działalności gospodarczej i – bonusem za doświadczenie. Podstawę wyliczenia można obejrzeć tutaj: stawka godzinowa.

Praca
Online bez problemu złapać mnie można w tygodniu od 9°° do 17°°. Pod telefonem 502 259 969 jestem dostępny praktycznie non stop; w logicznych godzinach. W weekendy mogę być niewyspany/odpoczywać z dala od Warszawy (niepotrzebne skreślić), więc bezpieczniej pisać e-maile niż dzwonić.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding