Nucleagena: teksty na stronę o testach HPV

Teksty na stronę test-hpv.pl promującą produkty z portfolio laboratorium Nucleagena. brief: para-naukowo i merytorycznie ale troszkę strasząco target: kobiety rok: 2008 klient: Nucleagena agencja: codivate — fragmenty: Dlaczego warto zrobić test na HPV? Zakażenie wirusem HPV zwykle przebiega bezobjawowo, dlatego bardzo często jego nosiciele nie wiedzą, że są zarażeni. Najpewniejszym sposobem wykrycia infekcji jest wykonanie […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty na stronę test-hpv.pl promującą produkty z portfolio laboratorium Nucleagena.

brief
: para-naukowo i merytorycznie ale troszkę strasząco
target: kobiety
rok: 2008
klient: Nucleagena
agencja: codivate


fragmenty:

Dlaczego warto zrobić test na HPV?

Zakażenie wirusem HPV zwykle przebiega bezobjawowo, dlatego bardzo często jego nosiciele nie wiedzą, że są zarażeni. Najpewniejszym sposobem wykrycia infekcji jest wykonanie testu DNA HPV. Umożliwia on wczesne wykrycie wirusa i podjęcie kroków zapobiegających rozwojowi chorób, zwłaszcza najgroźniejszej z nich – raka…

Kto powinien zrobić test?

Zawsze lepiej jest wiedzieć. Skuteczne przeciwdziałanie chorobom wynikającym z zakażenia wirusem HPV, uzależnione jest przede wszystkim od czasu rozpoznania zakażenia. Szybka diagnoza wielokrotnie zwiększa prawdopodobieństwo wyleczenia.

Kobiety. Test polecany jest kobietom aktywnym seksualnie. Nie ma znaczenia liczba partnerów oraz stosunków. Wykonanie tekstu wskazane jest nawet po wieloletniej przerwie w prowadzeniu życia płciowego.

Mężczyźni. Warto aby test wykonali mężczyźni, którzy posiadali więcej niż jedną partnerkę seksualną. Zadbają dzięki temu o stan zdrowia przyszłej lub obecnej partnerki…

Objawy zarażenia HPV

Rok, maksymalnie dwa. W większości wypadków, po upływie najwyżej dwóch lat, organizm samoczynnie wyeliminuje zakażenie wirusem HPV. Jest to jednak aż za dużo czasu, aby zarazić partnera. Jeszcze gorzej, gdy układ odpornościowy jednak nie poradzi sobie z HPV. Powikłania są niebezpieczne i trudne do wyleczenia.

Zakażenie wirusem HPV błon śluzowych może przebiegać w postaci bezobjawowej, subklinicznej i klinicznej. W klinicznym przypadku zakażenia, gołym okiem widoczne są brodawki. Infekcję utajoną można wykryć wyłącznie przez wykonanie testu na obecność DNA HPV…

itd.

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding