Nucleagena: e-mailingi

2 e-mailingi promujące testy HPV oraz UroGin, skierowane bezpośrednio do środowiska homoseksualistów. brief: para-naukowo i merytorycznie ale troszkę “strasząco” target: homoseksualiści rok: 2008 klient: Nucleagena agencja: codivate Seks oralny groźniejszy od papierosów i alkoholu! Wirus HPV powoduje tyle samo zachorowań na raka górnych dróg oddechowych, co palenie papierosów i picie alkoholu razem wzięte. Prognozuje się, […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

2 e-mailingi promujące testy HPV oraz UroGin, skierowane bezpośrednio do środowiska homoseksualistów.


brief
: para-naukowo i merytorycznie ale troszkę “strasząco”
target: homoseksualiści
rok: 2008
klient: Nucleagena
agencja: codivate

Seks oralny groźniejszy od papierosów i alkoholu!

Wirus HPV powoduje tyle samo zachorowań na raka górnych dróg oddechowych, co palenie papierosów i picie alkoholu razem wzięte. Prognozuje się, że liczba tych zachorowań będzie rosła. Według naukowców z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa wpływa na to coraz powszechniejsze uprawianie seksu oralnego. Wirus brodawczaka HPV (przenoszony drogą płciową) jest pospolicie rozpowszechniony, a zarazem bezobjawowy; aż do momentu pojawienia się powikłań. Partnerzy zarażając się nawzajem, zwykle nie zdają sobie z tego sprawy. Sprawdzić obecność wirusa w organizmie można tylko przez specjalistyczne testy. Najskuteczniejszym z nich jest test DNA HPV.

Zbadaj się już dziś; raka bardzo trudno jest wyleczyć, a stosunkowo łatwo można mu zapobiec. Sprawdź czym ryzykujesz tutaj…>>

Trzy kontra Ty!

Rzeżączka – nieleczona prowadzi do bezpłodności, chorób stawów i serca
Mycoplazmy – zakażenia układu oddechowego, również epidemiczne
Chlamydioza – najczęstsza przyczyna nierzeżączkowego zapalenia cewki moczowej mężczyzn

Trzy męskie choroby urogenitalne. Każda z nich niesie ze sobą ryzyko ciężkich powikłań, któremu łatwo można zapobiec. I nie chodzi tu o abstynencję seksualną; pomimo tego, że ich główną formą przenoszenia są kontakty seksualne. W kluczowych momentach, jak najszybciej po ryzykownym seksie, warto przebadać się testem genetycznym UroGin, wykrywającym każdą z tych infekcji. Zwłaszcza gdy pojawiają się takie objawy jak wydzielina o nieprzyjemnym zapachu, pieczenie podczas oddawania moczu, nietypowy ból lub wysypka.

Więcej informacji:
www.test-hpv.pl
Tel.: + 48 22 867 23 75

Laboratorium prowadzące:
Nucleagena Sp. z o.o.
www.nucleagena.pl
02-106 Warszawa
ul. Pawińskiego 5a (blok D)
tel.: 0 22 867 23 75
fax.: 0 22 883 04 80
e-mail: nucleagena@nucleagena.pl

Tagi:

One Trackback

  1. […] realizacje – e-mailingi: Lunch Service, zasypiam.pl, Nucleagena, Wedding […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding