teksty www: Narodowy Bank Polski

Kilkadziesiąt tekstów prowadzących na stronę NBPortal.pl, zachęcających do korzystania z gier, animacji i kursów przygotowanych przez NBP. brief: na luzie, młodzieżowo, ale bez slangu target: B2C, młodzież rok: 2006 agencja: zlecenie indywidualne strona tytułowa kursów NBP Wirtualna Akademia Ekonomii NBP wita w swoich progach! U nas uczyć będziesz się szybko, przyjemnie i tylko wtedy, kiedy […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kilkadziesiąt tekstów prowadzących na stronę NBPortal.pl, zachęcających do korzystania z gier, animacji i kursów przygotowanych przez NBP.

brief: na luzie, młodzieżowo, ale bez slangu
target: B2C, młodzież
rok: 2006
agencja: zlecenie indywidualne


strona tytułowa kursów NBP

Wirtualna Akademia Ekonomii NBP wita w swoich progach! U nas uczyć będziesz się szybko, przyjemnie i tylko wtedy, kiedy zechcesz. „Zajęcia” odbywają się 24h na dobę; wystarczy, że wybierzesz jakie zagadnienie aktualnie chcesz przerobić. Nie musisz już wychodzić z domu aby poszerzać wiedzę na tematy ekonomiczne. W dziale „Kursy” opublikowaliśmy dla Ciebie obszerne podręczniki, które przybliżają zagadnienia związane z różnymi tematami tej dziedziny nauki.

„Ekonomia nas otacza” a „Euro jest coraz bliżej”. To tak na dobry początek; dwa kluczowe zagadnienia, jasno wyjaśnione w przystępnych kursach. Jeśli natomiast szukasz precyzyjniejszych informacji, na przykład takich, które pomogą Ci poprowadzić własną firmę, to znajdziesz je w kursach „Analiza finansowa firmy” oraz „Kredyty i Ty”. Nieco bardziej ogólną wiedzę możesz przyswoić na temat systemów bankowych i monetarnej historii Polski. A już na pewno powinieneś dowiedzieć się jak wybrać najlepszą metodę oszczędzania – opowie Ci o tym kurs „Grosz do grosza”. Oczywiście to nie wszystko. Zachęcamy do przeczytania wszystkich kursów i zobowiązujemy się stale uzupełniać naszą  mini bibliotekę o nowe pozycje związane z ekonomią.

Wierzymy, że zdobyta w ten sposób wiedza, nie będzie wiedzą wyłącznie podręcznikową. Ona pomoże Ci stanąć na własnych nogach, a nawet rzucić na kolana kawałek świata. Oczywiście – kawałek finansowego świata. Zapraszamy do studiowania działu „Kursy”!


Tagi:

One Trackback

  1. […] realizacje tekstów www: Crédit Agricole, Real Management S.A., Traffic Media, Narodowy Bank Polski, Rezydencja Grodkowska, Jumbo Salad, Rokicki Szkolenia Językowe,  UPC, linie lotnicze Direct […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding