Nanolex – teksty ofertowe i wizerunkowe

Teksty wizerunkowe i ofertowe do ulotek oraz na stronę www  niemieckiej firmy Nanolex produkującej środki pielęgnacji aut. brief: merytorycznie ale marketingowo target: mężczyźni, mainstream rok: 2010 klient: Nanolex agencja: zlecenie indywidualne fragment tekstu wizerunkowego: Nanolex Olśniewający efekt Marzenie: samochód wyglądający po kilku latach użytkowania dokładnie tak, jakby przed chwilą pierwszy raz wyjechał z salonu. Wbrew […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty wizerunkowe i ofertowe do ulotek oraz na stronę www  niemieckiej firmy Nanolex produkującej środki pielęgnacji aut.


brief: merytorycznie ale marketingowo
target: mężczyźni, mainstream
rok: 2010
klient: Nanolex
agencja: zlecenie indywidualne


fragment tekstu wizerunkowego:

Nanolex
Olśniewający efekt

Marzenie: samochód wyglądający po kilku latach użytkowania dokładnie tak, jakby przed chwilą pierwszy raz wyjechał z salonu. Wbrew pozorom – jest to możliwe. Wystarczy regularnie zabezpieczać go środkami do pielęgnacji aut Nanolex, aby przez wiele lat cieszyć się błyszczącą karoserią i świeżym wyglądem tapicerki.

Środki Nanolex dzielą się na trzy serie, dedykowane do różnego rodzaju powierzchni: Nanolex Paint Sealants do zabezpieczania karoserii i malowanych części samochodów, Nanolex Glass chroniące szyby oraz Nanolex Textile and Leather przeznaczone do powierzchni skórzanych i materiałowych..przykładowy tekst ofertowy:

Nanolex Nano Wax
Różnica, której nie można przeoczyć

Dla wymagających i dla ostrożnych. Idealny sposób na długotrwałe zabezpieczenie nowego lakieru. Świetna metoda na nadanie starszemu lakierowi nowego błysku. Nanolex Nano Wax – wosk znakomicie wywiązujący się z obu tych zadań.

Nanotechnologia, która odświeża powierzchnie malowane oraz aluminiowe. Skutecznie chroni je przed pyłem, drobinkami piasku, promieniowaniem UV oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi. Kremowo-płynna formuła wosku Nanolex zawierająca zamknięte, nanościerne cząsteczki sprawia, że jest on bezbarwną, przywierającą do powierzchni mikrowarstwą. W efekcie sprawia on, że powierzchnia staje się gładsza, bardziej lśniąca, odpychająca wodę, olej oraz pył.

Zalety:
zmniejsza przywieranie pyłu
ułatwia czyszczenie
zwiększa połysk karoserii i elementów aluminiowych
wywołuje „efekt lotosu”
jest prosty w użyciu
środek jest odporny na mycie w myjce automatycznej
posiada nawet 9 miesięcy trwałości po pojedynczej aplikacjiTagi:

One Comment

  1. mosier insurance added these pithy words on 17 października 2010 | Permalink

    Great writing! I wish you could follow up on this topic 😛

    -Thank You,
    Curtis

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding