Naming – poszerzenie oferty

Jeszcze lepiej, jeszcze dokładniej i jeszcze… drożej. Modyfikacje oferty namingowej. Oferta namingowa powoli staje się moim sztandarowym produktem. Aktualnie realizowane są projekty nazewnicze dla 3 dużych firm. W efekcie modyfikacji produktu pod potrzeby deklarowane przez klientów, od dziś, w przypadku wszystkich propozycji nazw można liczyć na kolejne trzy zalety mojej oferty: 1. Dostępność wszystkich proponowanych […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Jeszcze lepiej, jeszcze dokładniej i jeszcze… drożej. Modyfikacje oferty namingowej.


Oferta namingowa powoli staje się moim sztandarowym produktem. Aktualnie realizowane są projekty nazewnicze dla 3 dużych firm. W efekcie modyfikacji produktu pod potrzeby deklarowane przez klientów, od dziś, w przypadku wszystkich propozycji nazw można liczyć na kolejne trzy zalety mojej oferty:

1. Dostępność wszystkich proponowanych nazw jest wstępnie sprawdzana
w bazach online Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej. Nazwy opatentowane nie są proponowane. W przypadku, gdy prawo patentowe wygasło, albo jest w stanie zawieszenia – proponowane nazwy posiadają odpowiedni komentarz.

2. Propozycje nazw opatrzone są komentarzem autorskim oraz – w zależności od typu projektu – informacją o możliwych do zarejestrowania domenach.

3. Propozycje nazw przedstawiane są w formie prezentacji .pdf, albo z krótkim omówieniem w formie pliku .doc. Kwestia formy prezentacji ustalana jest podczas briefingu.

W efekcie zmian produktu modyfikacji uległ również cennik. Aktualna, dokładna oferta projektów nazewniczych znajduje się tutaj: naming – oferta

Tradycyjnie – zmiana cennika nie dotyczy dotychczasowych klientów.

Tagi: , , , , , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding