Ministerstwo Sportu: broszura

Broszura opisująca program budowy boisk „Blisko Boisko” – starszego brata programu Orlik 2012. brief: klasycznie, bezpośrednio target: mainstream rok: 2007 klient: PZU SA + Ministerstwo Sportu agencja: Rapp Collins Polska Murawa to podstawa. Mistrzostwo Świata w Piłce Nożnej śni się Polakom od zawsze. Żeby sen o mundialowym Pucharze mógł się ziścić, trzeba – paradoksalnie – […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Broszura opisująca program budowy boisk „Blisko Boisko” – starszego brata programu Orlik 2012.

brief:
klasycznie, bezpośrednio
target:
mainstream
rok:
2007
klient:
PZU SA + Ministerstwo Sportu
agencja:
Rapp Collins Polska

Murawa to podstawa.

Mistrzostwo Świata w Piłce Nożnej śni się Polakom od zawsze. Żeby sen o mundialowym Pucharze mógł się ziścić, trzeba – paradoksalnie – mniej spać. Bo droga po złoto zaczyna się zwykle na podwórkach, po których biegają nasze dzieci. Tutaj natomiast zwykle brakuje odpowiedniego miejsca do trenowania.

Młodzi zawodnicy, kopiąc piłkę na trawniku pod blokiem, narażają się nie tylko na awantury z sąsiadami. Przede wszystkim nie są bezpieczni, zwłaszcza gdy tuż obok znajduje się ruchliwa ulica. Dlatego tak ważne jest budowanie ogrodzonych, pokrytych sztuczną trawą boisk. Teraz – dzięki prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Grupę PZU akcji „Blisko Boisko” – zbudowanie takiego obiektu nie sprawi trudności żadnemu lokalnemu samorządowi. Projekty mogą liczyć nawet na 320 tysięcy złotych dofinansowania.
Wystarczy chcieć. Twórcy akcji CHCĄ! …
Tagi: ,

One Trackback

  1. Teksty reklamowe | copywriter on 23 stycznia 2013

    […] Przykładowe realizacje: PZU, Real Management, Stara Wędzarnia, CH Jantar, TP SA, Genfer Homes, Nestlé, Jumbo Salad, Mandarynka, Senso, Wedding TV, Ministerstwo Sportu. […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding