Medicament – koncepcja

Koncepcja magazynu Medicament, skierowanego do lekarzy i farmaceutów (dwie osobne mutacje pisma) obok treści redakcyjnych promującego m.in. maść Maxibiotic. brief: poważnie, merytorycznie, fachowo target: lekarze, farmaceuci koncepcja: 2009 realizacja: od 2010 klient: Valeant wydawnictwo: Concept Publishing Polska WIZJA REDAKCYJNA Magazyn skierowany jest do dwóch dość zbliżonych targetów: lekarzy i farmaceutów. Dlatego najkorzystniej jest wydać dwie […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Koncepcja magazynu Medicament, skierowanego do lekarzy i farmaceutów (dwie osobne mutacje pisma) obok treści redakcyjnych promującego m.in. maść Maxibiotic.

brief: poważnie, merytorycznie, fachowo
target: lekarze, farmaceuci
koncepcja: 2009
realizacja: od 2010
klient: Valeant
wydawnictwo: Concept Publishing Polska

WIZJA REDAKCYJNA

Magazyn skierowany jest do dwóch dość zbliżonych targetów: lekarzy i farmaceutów. Dlatego najkorzystniej jest wydać dwie podobne do siebie mutacje tego samego tytułu (w przeciwieństwie do kreowaania dwa różne tytułów). Dzięki temu, że będą one miały wspólny tytuł (a tylko dopisek może się zmienić) szybciej staną się rozpoznawalne na rynku. Dlatego w obu wersjach magazynu mamy dokładnie taki sam układ tekstów, różnić się będzie tylko ich zawartość merytoryczna – tematykę tekstów dobierzemy w zależności od mutacji i będzie ona specjalnie dobrana w jednym dla lekarzy, a w drugim dla farmaceutów.

Zależy nam na przedstawieniu MaxiBioticu jako nowego leku, który zastąpi starsze lekarstwa na skaleczenia. Jednak, ponieważ oba nasze targety bardzo dobrze znają się na lekach, a sam produkt jest relatywnie prostym lekarstwem – nie możemy targetu zniechęcić zbyt oczywistymi informacjami o właściwościach leku. Dlatego potrzebujemy dużej liczby tekstów które „obudują” tematykę bezpośrednio nawiązującą do leku, żeby czytający nie odnieśli wrażenia, że przeglądają kolejną ulotkę reklamową.


realizacja – mutacja dla farmaceutów – przykładowe strony 1 numeru


realizacja – mutacja dla lekarzy – przykładowe strony 1 numeruTagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding