Mailing: NDG medical sales force

Mailing skierowany do szefów firm farmaceutycznych. Idea: wysłanie leku uzupełniającego niedobory przedstawicieli medycznych w krwioobiegu firmy. Realizacja: pudełeczko z tabletkami, wewnątrz którego znajdowała się ulotka reklamowa stylizowana na opisującą działanie leku, tradycyjną ulotkę dla pacjenta. brief: pomysłowo, aby przedrzeć się przez sekretarki i wyróżnić wśród sterty innych ulotek target: szefowie korporacji farmaceutycznych rok: 2006 klient: […]

Mailing skierowany do szefów firm farmaceutycznych.
Idea: wysłanie leku uzupełniającego niedobory przedstawicieli medycznych w krwioobiegu firmy. Realizacja: pudełeczko z tabletkami, wewnątrz którego znajdowała się ulotka reklamowa stylizowana na opisującą działanie leku, tradycyjną ulotkę dla pacjenta.

brief: pomysłowo, aby przedrzeć się przez sekretarki
i wyróżnić wśród sterty innych ulotek
target: szefowie korporacji farmaceutycznych
rok: 2006
klient: www.ndg.com.pl
agencja: Tomorrow

Przed zastosowaniem należy
zapoznać się z właściwościami leku.
Opakowanie zawiera 10 kapsułek
z przedstawicielami izotonicznymi.

Skład
1 przedstawiciel izotoniczny składa się w 42% z MSF Funnel, 35% z Horusa i w pozostałych 23% z substancji pomocniczych. Substancje pomocnicze: tlen, węgiel, wodór, azot, pierwiastki dodatkowe (makroelementy: wapń, fosfor, potas, magnez, żelazo), pierwiastki śladowe (mikroelementy: jod, miedź, fluor, selen, cynk).

Stosowanie
Niedobór sprawnych przedstawicieli medycznych w krwioobiegu firmy. Potrzeba szybkiej transfuzji izotonicznych pracowników błyskawicznie asymilujących się z organizmem korporacji.

Właściwości

  • zapobiega spadkowi zysków i w konsekwencji ogólnemu pogorszeniu stanu korporacji,
  • podnosi sprzedaż określonych typów leków,
  • poprawia sprawność krwioobiegu firmy,
  • zwiększa poziom zadowolenia osób zarządzających korporacją.

Opis działania
MSF Funnel służy do wyboru odpowiednich przeciwciał (przyjmujących w naszym leku postać kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi) dzięki czemu zapobiega spadkowi efektywności organizmu firmy, której lek zostanie podany. Horus służy do precyzyjnego monitorowania aktywności przeciwciał i osiąganych przez nie rezultatów w zwalczaniu choroby.

Przeciwwskazania
W sytuacji gdy planowane jest celowe obniżenie zysków firmy i w konsekwencji doprowadzenie jej do bankructwa. Nie należy wtedy stosować przedstawicieli izotonicznych ponieważ z całą pewnością plan ten nie powiedzie się.

Dawkowanie i sposób stosowania
W wypadku wykrycia choroby polecane jest natychmiastowe zaaplikowanie od kilku do kilkudziesięciu kapsułek. Ich ilość zależna jest od planowanego okresu kuracji. W przypadku planów krótkotrwałych (do trzech miesięcy) zaleca się jednorazowe pobranie 10 kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi. W przypadku planów dłuższych zalecana dawka zwiększa się do dwudziestu kapsułek. W sytuacji doraźnych wykluczeń pojedynczych przedstawicieli korporacji, można stosować dowolną ilość zastępczych przedstawicieli izotonicznych. Ich ilość powinna dokładnie odpowiadać ilości przedstawicieli medycznych których odejście czasowo osłabia krwioobieg firmy.

Przedawkowania
Objawy: przekraczający granice zdrowego rozsądku wzrostu obrotów firmy. Prowadzące do wielu problemów olbrzymie zapotrzebowanie rynku na lek (m.in. objawiające się irytacją potencjalnych klientów, sfrustrowanych skandalicznie długimi kolejkami prowadzącymi do aptek do których planowane są nowe dostawy leku).

Dostępne opakowania
Od pojedynczych sztuk do zestawu 20 kapsułek.

MSF Funnel służy do wyboru odpowiednich przeciwciał (przyjmujących w naszym leku postać kapsułek z przedstawicielami izotonicznymi) dzięki czemu zapobiega spadkowi efektywności organizmu firmy, której lek zostanie podany. Horus służy do precyzyjnego monitorowania aktywności przeciwciał i osiąganych przez nie rezultatów w zwalczaniu choroby.

Producent
NDG medical sales force
ul. Marii Zientary-Malewskiej 20B 10-302 Olsztyn
tel. +48 89 677 45 40
fax +48 89 677 45 50
e-mail: ndg@ndg.com.pl


Tagi: , ,

One Trackback

  1. Mailingi | copywriter on 13 lutego 2013

    […] Przykładowe realizacje – listy i zaproszenia: TP SA, PZU Życie, Renault Trucks Przykładowe realizacje – mailingi: PZU Życie, PZU Życie (drugi mailing dla marki), NDG Medical Sales Force […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding