Lunch Service – e-mailing 3/2009

Kulinarny e-mailing dla warszawskiej firmy cateringowej Lunch Sevice. brief: zabawa słowem, wysokie pozycjonowanie target: Warszawa, wysokie zarobki, wyższe wykształcenie, firmy rok: 2009 klient: Lunch Service realizacja: Powerplant.pl — mailing 3/2009 — (kawa) Mała, czarna, sexy W dobrej kawie jest coś niezwykle seksownego. Jest cudownie uwodząca. Trudno oprzeć się małej pokusie oderwania od codziennej bieganiny, aby […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kulinarny e-mailing dla warszawskiej firmy cateringowej Lunch Sevice.

brief
: zabawa słowem, wysokie pozycjonowanie
target: Warszawa, wysokie zarobki, wyższe wykształcenie, firmy
rok: 2009
klient:
Lunch Service
realizacja: Powerplant.pl

mailing 3/2009

(kawa)
Mała, czarna, sexy
W dobrej kawie jest coś niezwykle seksownego. Jest cudownie uwodząca. Trudno oprzeć się małej pokusie oderwania od codziennej bieganiny, aby choć na chwilkę rozsmakować się w odrobinie słodkiego relaksu. Zwłaszcza gdy – gratis – do kawy można wybrać coś pysznego do spróbowania. Życzymy smacznego!

(szarlotka)
Apetyt na wspomnienia
Aromatyczne, delikatne jabłka zatopione w słodyczy cynamonu, goździków i opruszonego cukrem pudrem kruchego ciasta. Bilet na ekspresową podróż w lata dzieciństwa.

(puszysty sernik krakowski)
Słodka, krakowska tradycja
Klasyczny przepis łączący puszysty twaróg, wiejskie jajka oraz cienką warstwę polukrowanego ciasta. Sernik pachnący klimatem najlepszych krakowskich cukierni.

(babeczki koktajlowe z kremem waniliowym)
Flirt słodyczy i soczystości
Pyszne babeczki pieczołowicie wypełniane aksamitnie delikatnym, waniliowym kremem oraz udekorowane świeżymi owocami. Ostrożnie! Łatwo się zapomnieć!

(mini ptysie koktajlowe)
Kuszące maleństwa
Biel i czerń. Bita śmietana i czekolada. Dwie barwy i dwa smaki zatopione w niebezpiecznie maleńkich ptysiach. Idealnie harmonijna kompozycja.One Trackback

  1. […] mailing 3/2009 […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding