linie lotnicze Direct Fly – teksty www

Teksty na stronę www linii lotniczych Direct Fly, które weszły w 2006 roku na polski rynek z siecią regularnych lotów regionalnych po Polsce i do naszych sąsiadów (obecnie oferują loty czarterowe po Europie). brief: teksty reklamowe target: B2C, B2C: businessmani rok: 2006 agencja: Tomorrow Wiedeń Godne polecenia Z uroków Wiednia należy korzystać w rytmie walca […]

Teksty na stronę www linii lotniczych Direct Fly, które weszły w 2006 roku na polski rynek z siecią regularnych lotów regionalnych po Polsce i do naszych sąsiadów (obecnie oferują loty czarterowe po Europie).

brief: teksty reklamowe
target: B2C, B2C: businessmani
rok: 2006
agencja: Tomorrow

Wiedeń

Godne polecenia

Z uroków Wiednia należy korzystać w rytmie walca – na trzy czwarte, z umiarem wybierając coś z bogatej oferty miasta – bo… można dostać zawrotu głowy. Dawna stolica Franciszka Józefa, pozostaje od lat miastem koneserów walca (ogrodowe koncerty), dobrej kawy (słynne Kaffeehäuser), wspaniałych budowli oraz szampańskiej zabawy.

Spacer po Wiedniu to czysta przyjemność dla nóg i oczu złaknionych widoku pięknej architektury. Poczynając od cesarskiego Hofburga oraz wspaniałego barokowego pałacu Schönbrunn, poprzez gotycką katedrę Świętego Szczepana, okazały budynek pawilonu wystawowego „Secesja”, aż po aktualną architekturę w Dzielnicy Muzealnej MuseumsQuartier – wszystko jest godne podziwu. Po forsownym marszu warto wzmocnić się tradycyjnym kawałkiem czekoladowo-morelowego tortu w Hotelu Sachera obok Opery.

Będąc w Wiedniu trzeba koniecznie zajrzeć do miejsc, gdzie mieszkał Mozart (Domgasse, na tyłach katedry św. Stefana), Freud (Berggasse 19), zobaczyć niezwykle kolorową kamienicę Hundertwasser Haus oraz pojechać na Prater (wesołe miasteczko) i wsiąść do gondoli olbrzymiego diabelskiego koła.

Wizytówka miasta

W Wiedniu czuje się prawdziwą atmosferę europejskiego miasta, o którego wielkości na każdym kroku przypomina nam cesarsko-królewska architektura. Wiedeń to jednak nie tylko miasto imperium Habsburgów, ale również sztuki i muzyki, Mozarta i rodziny Straussów, miasto, które leży „Nad pięknym, modrym Dunajem”.

Dojazd do centrum

Z lotniska do centrum Wiednia (Wien-Mitte) dojeżdża specjalny pociąg pospieszny, który kursuje dwa razy w ciągu godziny (dojazd do centrum zajmuje 16 minut).
Istnieje też możliwość skorzystania z linii autobusowych lub taksówek.

Według tej samej konstrukcji opisałem: Kijów, Lwów, Monachium, Poznań, Warszawę, Bydgoszcz, Katowice, Kraków i Łódź.

teksty www

teksty www

Tagi:

One Trackback

  1. […] Przykładowe realizacje tekstów www: Crédit Agricole, Real Management S.A., Traffic Media, Narodowy Bank Polski, Rezydencja Grodkowska, Jumbo Salad, Rokicki Szkolenia Językowe,  UPC, linie lotnicze Direct Fly. […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding