Kancelaria Corpus Iuris – teksty ofertowe

Teksty na stronę www kancelarii prawnej. Blisko trzydzieści opisów produktów z oferty windykacyjnej Grupy Corpus Iuris. Teksty z założenia tymczasowe: miały dokładnie pokazywać zakres działalności kancelarii podczas wprowadzanych zmian wizerunkowych. Obecnie portfolio usług Grupy zostało uproszczone do bardziej kompleksowych działań. brief: teksty wyraźnie marketingowe, komercyjne target: B2B teksty: Tomasz Banasik rok: 2006 klient: www.corpusiuris.pl agencja: […]

Teksty na stronę www kancelarii prawnej. Blisko trzydzieści opisów produktów z oferty windykacyjnej Grupy Corpus Iuris. Teksty z założenia tymczasowe: miały dokładnie pokazywać zakres działalności kancelarii podczas wprowadzanych zmian wizerunkowych. Obecnie portfolio usług Grupy zostało uproszczone do bardziej kompleksowych działań.

brief: teksty wyraźnie marketingowe, komercyjne
target: B2B
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
klient: www.corpusiuris.pl
agencja: zlecenie indywidualne

Długoterminowe nadzorowanie wierzytelności.

Dłużnik, z którym wygrałeś proces nagle zniknął? Ukrywa majątek i prowadzi działalność na kogoś z rodziny? Możemy monitorować jego długi nawet kilkanaście lat, czekając na dogodny moment by je odzyskać.

Jeżeli dłużnik rzeczywiście nie posiada majątku, toczy się wobec niego postępowanie karne lub nagle wyjechał za granicę, nie znaczy to, że należy od razu zrezygnować z możliwości ściągnięcia od niego długu. Długoterminowe nadzorowanie wierzytelności polega na monitorowaniu należności, nie dopuszczaniu do ich przedawnienia i oczekiwaniu na odpowiedni moment, by ponownie przypomnieć o długach. W wyniku takich działań dłużnicy często podpisują ugodę i spłacają należność w ratach rozłożonych na określony okres czasu.

Co zyskujesz korzystając z długoterminowego nadzorowania wierzytelności?
– Szansę na odzyskania długu nawet w pozornie beznadziejnych sytuacjach
– Kontynuowanie procesu windykacji po wyczerpaniu wszystkich standardowych metod odzyskiwania wierzytelności

Pakietowa obsługa wierzytelności.

Chcesz zlecić nam prowadzenie dużej ilości pojedynczych spraw? Oczekujesz kompleksowego potraktowania wszystkich długów, które mamy odzyskać dla Twojej firmy? Klientom szukającym przede wszystkim pewnych i kompletnych rozwiązań oferujemy pakietową obsługę wierzytelności.

Pakietowa obsługa spraw to usługa przewidziana dla naszych największych partnerów. W ramach tej usługi oferujemy całkowicie indywidualne zasady współpracy. Może się w niej zawierać zarówno kompleksowe prowadzenie sprawy jednego długu jak i odzyskiwanie ich większych ilości. Część z Twoich wierzytelności (albo nawet całość) możemy odkupić, abyś mógł szybko odzyskać środki finansowe. W ramach pakietowej obsługi wierzytelności oferujemy duże upusty cenowe w porównaniu z pojedynczymi usługami z cennika standardowego.

Co zyskujesz korzystając z pakietowej obsługi wierzytelności?
– Kompleksową obsługa wszystkich wskazanych przez Ciebie wierzytelności
– Przyjmowanie spraw bez minimalnej wartości długu
– Oszczędność w porównaniu do zakupu poszczególnych produktów z naszej oferty osobno
– Całkowicie indywidualne podejście do klienta
– Możliwość negocjacji warunków umowy i znaczne upusty cenowe

itp.

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding