JumboSalad – copywriting

Copywriterskie wsparcie brandingu; tworzenia marki baru sałatkowego. brief: na luzie, z humorem target: Warszawiacy rok: 2010 klient: JumboSalad agencja: Concept Publishing Polska fragment tekstów www: Do YOU Jumbo?! Fast food w wersji fit. Utopia? Nie: JumboSalad. Nie tylko oferujemy szybkie, smaczne i sycące jedzenie w naprawdę sporych porcjach. W dodatku jest to jedzenie bardzo zdrowe […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Copywriterskie wsparcie brandingu; tworzenia marki baru sałatkowego.


brief: na luzie, z humorem
target: Warszawiacy
rok: 2010
klient: JumboSalad
agencja: Concept Publishing Polska


fragment tekstów www:

Do YOU Jumbo?!

Fast food w wersji fit. Utopia? Nie: JumboSalad. Nie tylko oferujemy szybkie, smaczne i sycące jedzenie w naprawdę sporych porcjach. W dodatku jest to jedzenie bardzo zdrowe i idealne dla osób, które dbają o swoją wagę. U nas można się dobrze najeść, ale nie utyć.

Na waszych oczach naszych przyrządzamy sałatki, kanapki, koktajle i przekąski. Wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki najwyższej jakości. To widać. Zresztą: półprodukty każdego ranka dostarczają nam wyłącznie zaufani dostawcy. To też widać. Nie stosujemy żadnych sztucznych barwników, aromatów czy niepotrzebnych tłuszczów. Zresztą; nie będziemy Cię dłużej przekonywać, bo tego nie da się opisać słowami. Po prostu przyjedź do nas i zobacz to sam. Odwiedź nas i odkryj świat świeżych, pysznych potraw, które są gotowe niemalże „od ręki”. I jeszcze jedno: potraw, którymi faktycznie można się najeść, bo JumboSalad to naprawdę wielka porcja apetytu.

Tagi: ,

2 Trackbacks

  1. […] Agricole, Real Management S.A., Traffic Media, Narodowy Bank Polski, Rezydencja Grodkowska, Jumbo Salad, Rokicki Szkolenia Językowe,  UPC, linie lotnicze Direct […]

  2. Teksty reklamowe | copywriter on 23 stycznia 2013

    […] realizacje: PZU, Real Management, Stara Wędzarnia, CH Jantar, TP SA, Genfer Homes, Nestlé, Jumbo Salad, Mandarynka, Senso, Wedding TV, Ministerstwo […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding