Jacek Szewczyk – teksty www

Kilka advertoriali i tekstów reklamowych przygotowanych na stronę  www fotografa Jacka Szewczyka. brief: klasyczne teksty marketingowe target: B2B rok: 2006 agencja: zlecenie indywidualne Przykładowy advertorial: Zainspirować Computer Arts Prestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio w miedzynarodowym magazynie Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej […]

Kilka advertoriali i tekstów reklamowych przygotowanych na stronę  www fotografa Jacka Szewczyka.

brief
: klasyczne teksty marketingowe
target: B2B
rok: 2006
agencja: zlecenie indywidualne

Przykładowy advertorial:

Zainspirować Computer Arts

Prestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio
w miedzynarodowym magazynie Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA
to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej – oprócz Polski wydawane jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Chinach oraz Korei. Satysfakcja, ponieważ prezentacja Jacka pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu na prośbę firmy IQ Marketing.

W Polsce Computer Arts wydawany jest od czerwca 1999 roku. Ten prestiżowy miesięcznik jest niezwykle popularny wśród agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw oraz studentów i wykładowców kierunków artystycznych. Publikacja portfolio Jacka wynikła z inspiracji firmy IQ Marketing – organizatora konkursu Inspired Quality. To wyróżniona kreacja nadesłana na ten konkurs – reklama telefonu komórkowego Sony Ericsson K800i – otworzyła autorowi drogę na łamy CA.

Fotografia reklamowa, identyfikacja korporacyjna oraz produktowa, reklama on-line, kreacja strony www i wreszcie – wspomniana praca konkursowa – Jacek zaprezentował w Computer Arts przykłady swoich prac pochodzących z całego spektrum działań artystycznych i komercyjnych. Sam autor podsumował to wyróżnienie krótkim zdaniem: “Czuję się niezwykle przyjemnie zaskoczony”.

inne teksty mojego autorstwa na stronie www Jacka:

http://www.jacekszewczyk.com/
http://www.jacekszewczyk.com/modne_fotografie.html
http://www.jacekszewczyk.com/jakosc_na_5-tke.html
http://www.jacekszewczyk.com/zelmer_w_gronie_klientow_agencji.html
http://www.jacekszewczyk.com/yves_rocher_w_gronie_klientow_agencji.html
http://www.jacekszewczyk.com/fotografia/

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding