Invest Secure – hasło i teksty www

Copywriting treści strony www oraz hasło reklamowe firmy finansowego oferującej kompleksowe zarządzanie majątkiem najbogatszych Polaków – kategoria: Family Office. Brief: felietonowo, lekko, nie reklamowo, krótkie estetyczne treści Target: osoby o oszczędnościach liczonych w milionach złotych Rok: 2015/2016 Klient: Invest Secure Główne hasło marki: Milion powodów, by nam zaufać Fragmenty: „Znamy i rozumiemy Klientów bankowości prywatnej. W ramach […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Copywriting treści strony www oraz hasło reklamowe firmy finansowego oferującej kompleksowe zarządzanie majątkiem najbogatszych Polaków – kategoria: Family Office.

Brief: felietonowo, lekko, nie reklamowo, krótkie estetyczne treści
Target: osoby o oszczędnościach liczonych w milionach złotych
Rok: 2015/2016
KlientInvest Secure

Główne hasło marki:

Milion powodów, by nam zaufać

Fragmenty:

„Znamy i rozumiemy Klientów bankowości prywatnej. W ramach Invest Secure chcemy jednak dać Państwu coś więcej; chcemy stać się odpowiedzią na różne potrzeby finansowe i organizacyjne. Z nami przestaną Państwo być Klientami, a staną się najważniejszą częścią Family Office Invest Secure…”

„Rodzina to skarb, a kapitał najlepiej trzymać w rodzinie. Dbamy nie tylko o to, aby był on skutecznie zarządzany i optymalizowany, ale też aby płynnie przechodził z pokolenia na pokolenie. Wiemy również, jak ważny jest czas osób zamożnych. Dlatego równie skutecznie pomagamy Państwu inwestować, jak i oszczędzać Państwa cenny czas, koszty i podatki…”

„IS Finance

Bardzo aktywne aktywa (i dobrze policzone). Państwo wskazują kierunek i cele – to nam wystarczy. My śledzimy rynki, tworzymy plan inwestycyjny, w dowolny sposób przekazujemy analizy i doradzamy, jak wskazane cele osiągnąć…”

„Nie jest ważne, z kim z Invest Secure się Państwo skontaktują. Zawsze będzie to dobry wybór; absolutnie każda osoba z naszego zespołu warta jest zaufania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w dowolny, preferowany przez Państwa sposób.”

IS2

IS

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding