insafe UPC – teksty www

Kilka opisów edukacyjnych zabaw dla małych dziećmi przygotowanych na stronę UPC w ramach działań związanych z organizacją insafe.  brief: opisowo, target: rodzice-internauci rok: 2008 klient: UPC/insafe agencja: Powerplant przykładowy tekst: Jedziemy na safari Od wyprawy w głąb Afryki dzieli nas dosłownie kilka kroków. Przynajmniej w wyobraźni dziecka. Zbudujmy więc kryjówkę i obserwujmy z niej dzikie […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Kilka opisów edukacyjnych zabaw dla małych dziećmi przygotowanych na stronę UPC w ramach działań związanych z organizacją insafe. 

brief: opisowo,
target: rodzice-internauci
rok: 2008
klient: UPC/insafe
agencja: Powerplant

przykładowy tekst:

Jedziemy na safari

Od wyprawy w głąb Afryki dzieli nas dosłownie kilka kroków. Przynajmniej w wyobraźni dziecka. Zbudujmy więc kryjówkę i obserwujmy z niej dzikie zwierzęta.

Każdy prawdziwy łowca przygód przed wyruszeniem na safari zakłada bazę wypadową. Dlatego postawmy namiot pośrodku pokoju. Niekoniecznie musi być to prawdziwy namiot – wystarczą dwa krzesła na oparcia których zarzucimy koc. To będzie nasza kryjówka – będziemy z niej nasłuchiwać lub wypatrywać dzikich zwierząt. Jeżeli wejście będzie zasłonięte – wsłuchujmy się w odgłosy dżungli. Każdy dźwięk dochodzący do nas spoza namiotu możemy tłumaczyć dziecku, opowiadając przy okazji o tym, jak zachowuje się dane zwierzę. Wtedy chrapiący tata stanie się na chwilę wielkim hipopotamem, a piszcząca mama wyjątkową odmianą barwnego ptaka.

Jeżeli wejście będzie odsłonięte, przyłóżmy dłonie do oczu udając, że trzymamy w nich lornetki i…. wypatrujmy zabawkowych zwierząt, które wcześniej poustawialiśmy w różnej odległości od namiotu. O! Tam daleko! Na końcu pokoju! Przecież tam do skoku czai się tygrys!

Rozwijamy u dziecka:
wyobraźnię
wiedzę o zwierzętachTagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding