IMUX – techniczny copywriting

Teksty reklamowe na stronę internetową imux.pl – systemu automatycznego transferu danych. brief: fachowo, ale zrozumiale target: szefowie firm, specjaliści IT rok: 2012 klient: IMUX agencja: zlecenie indywidualne Przykładowe fragmenty tekstów: Zarządzanie dużą liczbą danych, plików i informacji łączy się z jedną, zasadniczą komplikacją: ogromem pracy organizacyjnej. Ręczne zbieranie danych z dziesiątek czy setek różnych lokalizacji […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty reklamowe na stronę internetową imux.pl – systemu automatycznego transferu danych.

brief: fachowo, ale zrozumiale
target: szefowie firm, specjaliści IT
rok: 2012
klient: IMUX
agencja: zlecenie indywidualne

Przykładowe fragmenty tekstów:

Zarządzanie dużą liczbą danych, plików i informacji łączy się z jedną, zasadniczą komplikacją: ogromem pracy organizacyjnej. Ręczne zbieranie danych z dziesiątek czy setek różnych lokalizacji to praca niespecjalnie kreatywna. Telefonowanie do pracowników z przypomnieniami o terminach przekazania materiałów to dosyć niewdzięczne zadanie. System IToID doskonale odpowiada na potrzebę zminimalizowania tego typu czasu pracy…

Zysk kontra koszt

Każdy biznes zależy od optymalizacji tych dwóch elementów. Dlatego usługa naszej firmy została skrojona idealnie do potrzeb przedsiębiorstw: oferujemy kompletny, wysokiej klasy system transferu plików. Jednocześnie jest on pozbawiony zbędnych dodatków, które niepotrzebnie podnoszą całkowity koszt produktu.

Automatyzacja masowych i cyklicznych działań na plikach to kluczowa kwestia w organizacji pracy dużej firmy. System IToID skutecznie, sprawnie i bezpiecznie zbiera dane i materiały:

  • z konkretnych lokalizacji,
  • o wybranych parametrach lub formatach,
  • w określonych terminach.

Dzięki temu wszelkie procesy, obliczenia i pliki samoczynnie trafiają do zdefiniowanych odbiorców i systemów docelowych. Materiały mogą być transferowane przez system zarówno w sztywno wyznaczonych terminach, jak i bezpośrednio po zapisaniu w zdefiniowanych lokalizacjach. System może z punktu A, przez punkt B, do punktu C przesyłać np.: wyłącznie pliki w konkretnym formacie lub objętości albo dane zawierające ustalony ciąg liter lub cyfr.

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding