hasła reklamowe

 Masz do dyspozycji 2-3 słowa i musisz w nich powiedzieć coś pozytywnego o produkcie, zaciekawić odbiorcę i jeszcze zbudować dla marki dobry kontekst. Do tego, hasło powinno przyciągać uwagę; najlepiej grą słowną lub niestandardową formą gramatyczną. Oferta: hasła reklamowe Styl i język hasła reklamowego dostosowany do briefu i grupy docelowej Na życzenie: zabawa słowem i […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

 Masz do dyspozycji 2-3 słowa i musisz w nich powiedzieć coś pozytywnego o produkcie, zaciekawić odbiorcę i jeszcze zbudować dla marki dobry kontekst. Do tego, hasło powinno przyciągać uwagę; najlepiej grą słowną lub niestandardową formą gramatyczną.

Oferta: hasła reklamowe

  • Styl i język hasła reklamowego dostosowany do briefu i grupy docelowej
  • Na życzenie: zabawa słowem i niestandardowymi formami gramatycznymi
  • Skuteczne, językowe środki perswazji
  • Na życzenie: prezentacje dokładnie omawiające pola skojarzeń i gry słowne zawarte w proponowanych hasłach
  • Możliwość realizacji serii haseł połączonych jedną myślą przewodnią lub formą gramatyczną

Przykładowe realizacje – hasła reklamowe i claimy: LiptonSM Arka, PZU, CH Jantare-mol.pl, Credit SuisseJetix Play, Owocowa RozkoszAZ.pl, agencja namingowa RedEmu (RedEmu.pl to jedna z moich marek własnych)

Referencje – hasła reklamowe i claimy: AZ.pl, CPP, Real Management, BalanCity (kompleksowy branding, w którym zrealizowałem wszystkie elementy copywriterskie)

Koszt:

od 500 zł + VAT za hasło reklamowe z przekazaniem ograniczonych praw publikacji
od 1000 zł + VAT za hasło reklamowe z przekazaniem nieograniczonych praw publikacji

Cena zawiera weryfikacje dostępności haseł w bazach online UPRP. Propozycje haseł wariantu z przekazaniem pełnych praw autorskich przedstawiane są w formie prezentacji .pdf omawiających językowe aspekty każdej z propozycji.

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding