Hardtec – tekst promocyjny

Główny tekst promocyjny firmy Hardtec z Wrocławia; przygotowany do katalogu firm wydawanego przez Dolnośląską Izbę Gospodarczą oraz na jej stronę www. brief: dynamicznie, reklamowo target: B2C rok: 2008 agencja: zlecenie indywidualne klient: Hardtec Hardtec – soulutions for business Dbałość o biura mamy we krwi. Prowadzimy sprzedaż dobrej jakości materiałów eksploatacyjnych, sprzętu, galanterii i artykułów biurowych. […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Główny tekst promocyjny firmy Hardtec z Wrocławia; przygotowany do katalogu firm wydawanego przez Dolnośląską Izbę Gospodarczą oraz na jej stronę www.


brief
: dynamicznie, reklamowo
target: B2C
rok: 2008
agencja: zlecenie indywidualne
klient: Hardtec

Hardtec – soulutions for business

Dbałość o biura mamy we krwi. Prowadzimy sprzedaż dobrej jakości materiałów eksploatacyjnych, sprzętu, galanterii i artykułów biurowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem sprzętu biurowego KonicaMinolta w Polsce. Dostarczamy naszym klientom m.in. nowoczesne kserokopiarki cyfrowe – zarówno czarno/białe, jak i kolorowe. Dostarczamy je zarówno do MSP jak i do dużych korporacji. Ale do biznesu podchodzimy uniwersalnie. Dążymy do kompleksowego wspierania działań naszych klientów. Podstawą naszego sukcesu jest wspólna praca pięciu głównych działów firmy:

  • dzierżawa i sprzedaż urządzeń marki KonicaMinolta
  • kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie biura
  • poligrafia oraz druk wszelkiego rodzaju (również wielkoformatowy)
  • dystrybucja gadżetów reklamowych
  • kreacja materiałów reklamowych

Bardzo świeżym, bardzo zdolnym i bardzo kreatywnym działem Hardtec jest ostatni z wymienionych – agencja reklamowa oferująca usługi full service. Świetnie czujemy się w działaniach ATL, ambient i BTL, zwłaszcza takich, które wymagają przygotowania materiałów drukowanych. Projektami reklamowymi możemy zaopiekować się od początku do końca; od wymyślenia hasła, zaprojektowania Corporate Identity, przygotowania tekstów i koncepcji kreatywnej aż po ostateczny druk na naszych, nowoczesnych maszynach.

Możliwości mamy duże: wykonamy każdą usługę w każdej technice druku – offset, sitodruk, druk cyfrowy. W najbliższej przyszłości naszym klientom udostępnimy też kolejne dwa rozwiązania dla biznesu – logistykę oraz gospodarkę odpadami w firmie.

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding