Genfer Homes – teksty www

Teksty na stronę internetową dewelopera Genfer Homes – zarówno wizerunkowe jak i ofertowe – promujące najnowszą inwestycję w Świnoujściu. brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału target: wysokie zarobki, businessmani rok: 2008 klient: Genfer Homes agencja: West Group Idea Cel, który stawia przed sobą Genfer Homes, jest bardzo klarowny – budowanie najwyższych standardów deweloperskich. Dlatego […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty na stronę internetową dewelopera Genfer Homes – zarówno wizerunkowe jak i ofertowe – promujące najnowszą inwestycję w Świnoujściu.

brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału
target: wysokie zarobki, businessmani
rok: 2008
klient: Genfer Homes
agencja: West Group

Idea

Cel, który stawia przed sobą Genfer Homes, jest bardzo klarowny – budowanie najwyższych standardów deweloperskich. Dlatego każdy kolejny projekt jest dla nas wyzwaniem. W każdym z nich staramy się stworzyć nową jakość, do której później będzie odnosił się rynek. Opierając się na najnowocześniejszych technologiach i dobrej znajomości potrzeb klientów dążymy do przygotowania mieszkania idealnego.

Skandynawski potencjał

Genfer Homes jest częścią norweskiej Grupy Kapitałowej GENFER, która posiada 100% udziałów w spółce. W skład grupy wchodzą również Construction AS, Genfer Construction oraz spółka matka – Genfer Llloyd, członkami której są z kolei Genfer Lloyd Offshore, Genfer Lloyd Shipbuilding oraz Genfer Lloyd Ship Design Office, zaangażowane w prace w przemyśle stoczniowym oraz na rynku paliwowym.

W Norwegii od dawna jesteśmy uznaną marką, która skutecznie konkuruje z krajowymi potentatami. Większość naszych inwestycji umiejscowiliśmy jest w rejonie koncentrującym rynek paliwowy Skandynawii – Stavanger, Haugesund i okolicach. Projekty w Odda, Kalvatre czy Karmsund w całości zostały wykonane przez Genfer Homes – wraz z wewnętrzną infrastrukturą i małą architekturą. W sumie na terenie Norwegii oddaliśmy już do użytku około 250 wysokiej klasy apartamentów.

Pracę w Polsce rozpoczęliśmy w 1994 roku. W ciągu 14 lat stworzyliśmy sieć hoteli Qubus – jedną z największych w kraju, posiadającą 12 obiektów i ponad 1500 pokoi.

Standardy Genfer Homes

– Najwyższa jakość obsługi klientów
– Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i administracyjna
– Współpraca z najlepszymi architektami
– Nowoczesne i funkcjonalne projekty
– Najwyższa jakość materiałów
– Wysoki standard wykończenia
– Doskonałe lokalizacje inwestycji
– Łatwe łączenie mieszkań

Standard naszych inwestycji

– Doskonała aranżacja przestrzeni
– Duże balkony i tarasy
– Windy z poziomu garaży podziemnych
– Monitoring oraz wideodomofony
– Energooszczędne ogrzewanie
– Wyciszone ściany i podłogi
– Ekologiczne, wytrzymałe materiały
– Nowoczesne wzornictwo


itd.


Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding