Genfer Homes – hasło reklamowe, btl

Hasło reklamowe oraz broszura produktowa (apartamenty Świnoujście) dewelopera Genfer Homes. brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału target: wysokie zarobki, businessmani rok: 2008 klient: Genfer Homes agencja: West Group Hasło prowadzące inwestycję Świnoujście – jego celem było podkreślenia (w dobie prosperity), że zakup apartamentu jest dobrą, perspektywiczną inwestycją biznesową. hasło: Apartamenty nad morzem Kurs na […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Hasło reklamowe oraz broszura produktowa (apartamenty Świnoujście) dewelopera Genfer Homes.

brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału
target: wysokie zarobki, businessmani
rok: 2008
klient: Genfer Homes
agencja: West Group

Hasło prowadzące inwestycję Świnoujście – jego celem było podkreślenia (w dobie prosperity), że zakup apartamentu jest dobrą, perspektywiczną inwestycją biznesową.

hasło:
Apartamenty nad morzem
Kurs na Bałtyk. Perfekcyjny

Apartamenty Świnoujście

Kurort i uzdrowisko zarazem. Modne miejsce w pobliżu Parku Zdrojowego, portu jachtowego i Wolińskiego Parku Narodowego. Tylko 150 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży w Polsce. Na takim kursie znajdzie się kompleks ekskluzywnych apartamentów przy ul. Cieszkowskiego 3 i 4 w Świnoujściu. Elegancka i nowoczesna 5. kondygnacyjna zabudowa, podziemny parking, pomieszczenia rekreacyjne. Każde mieszkanie posiada przestrzenny balkon, wideodomofon i będzie wyposażone „pod klucz”. Nic tylko się wprowadzić.

Centrum SPA oraz sale do ćwiczeń wyłącznie dla mieszkańców
51 apartamentów od 44,5 m2 do 93 m2
Nowoczesne, ciche windy z poziomu garażu podziemnego
Kameralny, zielony dziedziniec otwarty na południe
Apartamenty na parterze posiadające przedogródki
Budynek monitorowany

W centrum uzdrowiska

Tylko 150 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży w Polsce. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Zdrojowego i portu jachtowego, 15 minut drogi od Wolińskiego Parku Narodowego. W pobliżu szpitala i centrum handlowego. Świnoujście to kurort i uzdrowisko zarazem. Nasze apartamenty to modne miejsce w samym centrum tego uzdrowiska.

Kompleks 51 ekskluzywnych lokali przy ul. Cieszkowskiego 3 i 4 to elegancka, 5. kondygnacyjna zabudowa. Interesująca architektura budynku będzie łączyła się z kameralnym, zielonym dziedzińcem otwartym na południe. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i najwyższy standard wykończenia nieruchomości przygotowano z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Budynek będzie monitorowany.

itd.


Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding