Genfer Homes – claim, broszura wizerunkowa

Główny claim firmy oraz broszura wizerunkowa przygotowane dla dewelopera Genfer Homes. brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału target: wysokie zarobki, businessmani rok: 2008 klient: Genfer Homes agencja: West Group Cel claimu: pewność siebie, podkreślenie jakości, doświadczenia i dużego, międzynarodowego kapitału. Claim: Genfer Homes konstruktywnie najlepsi — fragmenty tekstów: Genfer Homes Klienci którzy już wybrali […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Główny claim firmy oraz broszura wizerunkowa przygotowane dla dewelopera Genfer Homes.

brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału
target: wysokie zarobki, businessmani
rok: 2008
klient: Genfer Homes
agencja: West Group

Cel claimu: pewność siebie, podkreślenie jakości, doświadczenia i dużego, międzynarodowego kapitału.

Claim:

Genfer Homes
konstruktywnie najlepsi

fragmenty tekstów:

Genfer Homes

Klienci którzy już wybrali Genfer Homes podkreślają, że ich zainteresowanie przykuło kilka charakterystycznych cech naszych inwestycji:

nowoczesne rozwiązania technologiczne
ciekawa architektura
bardzo atrakcyjne lokalizacje budynków
funkcjonalność
wysoki standard wykończenia nieruchomości

Dbamy o to, aby każdy z tych atutów był doskonale widoczny we wszystkich projektach sygnowanych marką Genfer Homes. Doświadczenie, profesjonalizm i wsparcie potężnej grupy kapitałowej dają naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że każda z naszych inwestycji jest znakomitą lokatą środków finansowych.

Norweska precyzja

Jesteśmy pierwszą polską firmą (i jedną z niewielu w Norwegii) która posiada prestiżowy certyfikat Central godjent – uprawniający do działania jako generalny wykonawca na terenie Królestwa Norwegii. Jest on dowodem wysokiej jakości usług budowlanych: zdobyć uznanie w oczach Norwegów potrafią tylko najlepsi.

W Norwegii od dawna jesteśmy uznaną marką, która skutecznie konkuruje z krajowymi potentatami. Większość naszych inwestycji powstało w rejonie koncentrującym rynek paliwowy Skandynawii – Stavanger, Haugesund i okolicach. Projekty w Odda, Kalvatre czy Karmsund w całości zostały wykonane przez Genfer Homes – wraz z wewnętrzną infrastrukturą i małą architekturą. W sumie na terenie Norwegii oddaliśmy już do użytku około 250 apartamentów. Nawet poza sezonem pracuje tutaj co najmniej stu naszych pracowników.Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding