Finsano – teksty www

Teksty na stronę internetową firmy pożyczkowej Finsano Consumer Service. Brief: neutralnie, prosto, bez zabawy słowem, język niżej pozycjonowany (powielający schematy językowe) Target: zarobki niskie i średnie, małe miasta Rok: 2015 Klient: Finsano — Fragmenty: O nas FINSANO – dobre miejsce, aby wziąć dobrą pożyczkę. Nasi doradcy finansowi dbają o to, by zawsze dzielić się wiedzą i dobierać […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty na stronę internetową firmy pożyczkowej Finsano Consumer Service.

Brief: neutralnie, prosto, bez zabawy słowem, język niżej pozycjonowany (powielający schematy językowe)
Target: zarobki niskie i średnie, małe miasta
Rok: 2015
Klient: Finsano

Fragmenty:

O nas

FINSANO – dobre miejsce, aby wziąć dobrą pożyczkę. Nasi doradcy finansowi dbają o to, by zawsze dzielić się wiedzą i dobierać produkty gotówkowe idealnie dopasowane do potrzeb Klienta…

Z FINSANO, gotówka jest w zasięgu ręki. Na naprawdę dobrych zasadach. Proponujemy:

  • natychmiastową decyzję,
  • przejrzyste zasady udzielania pożyczki,
  • szybki przelew na Twoje konto,
  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku,
  • uczciwość – całkowity koszt pożyczki zawsze jest u nas podany z góry,
  • pożyczki bez poręczycieli (do 5000 zł).

Dla kogo?

W zasadzie: dla każdego. Oferta FINSANO stworzona jest zarówno dla klientów indywidualnych, którzy szukają atrakcyjnych warunków uzyskania środków na zakup czy inwestycję, jak i dla osób, które planują restrukturyzować długi jedną, korzystną pożyczką. Przede wszystkim oferujemy dwa rodzaje pożyczek:

Pożyczka gotówkowa

Produkt finansowy dla każdego. Przeznaczona dla osób fizycznych, którzy szukają sposobu na sfinansowanie bieżących zakupów. Szybka decyzja i szybki przelew na dowolny cel, a do 5000 zł – bez poręczycieli.

Pożyczka restrukturyzacyjna

Produkt finansowy stworzony specjalnie dla Klientów, którzy posiadają zadłużenie wobec podmiotów z Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Jest to oferta dedykowana osobom:
– posiadającym zadłużenie wobec firm z Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso,
– szukającym pomocy w refinansowaniu tego zadłużenia,
– których zdolność do spłaty zadłużenia pozytywnie zweryfikuje FINSANO Consumer Finance.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów wobec GK Kredyt Inkaso, czy po prostu; na bieżące zakupy – nie zwlekaj: zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Oferta

Ofertę pożyczkową FINSANO zawsze wyróżniają dwie rzeczy: niskie koszty pożyczki i indywidualnie negocjowana wysokość rat. Jednocześnie, nie tylko obliczamy raty dogodne dla każdego; na uzasadniony wniosek możemy opóźnić o miesiąc płatność pierwszej z nich.

W FINSANO wszelkie formalności można załatwić przez telefon, a pieniądze przelewamy na konto klienta najpóźniej w dwa dni robocze po dostarczeniu wymaganych dokumentów.

Czy pożyczka FINSANO jest bezpieczna?

Posiadamy certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”, który potwierdza, że Klientom zawsze pomagamy odpowiedzialnie i fachowo. Dbamy o odpowiedni dobór pożyczki również ze względów biznesowych; wiemy, że korzystne, dobrze policzone raty pożyczki sprawią, że spłacą ją nam Państwo bezpiecznie i bez nerwów.

Finsano3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding