Euro 2012. Też kibicuję…

… więc z wyrozumiałością dla terminów i „szybkich projektów” proszę. Przyznaję; należę do tych osób, które w być może nielogiczny, niezrozumiały i naiwny sposób pasjonują się takim, małym zamieszaniem, które nazywa się finały Euro 2012. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że biuro Concept Interactive mieści się przy poznańskiej w centrum Warszawy i z okna mamy widok […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

… więc z wyrozumiałością dla terminów i „szybkich projektów” proszę.

Przyznaję; należę do tych osób, które w być może nielogiczny, niezrozumiały i naiwny sposób pasjonują się takim, małym zamieszaniem, które nazywa się finały Euro 2012. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że biuro Concept Interactive mieści się przy poznańskiej w centrum Warszawy i z okna mamy widok na strefę kibica (hałaśliwą dosyć). Dlatego w najbliższym czasie, proszę o wyrozumiałość w 3 kwestiach:

1) Nie przyjmuję projektów pilnych i „na wieczór”. Od 18:00 definitywnie jestem nieobecny zawodowo i wprawdzie wyrzucam z siebie masę słów, ale często są niezbyt kulturalne, zwłaszcza gdy widzę jak np. Polska traci prowadzenie z Grecją.

2) Jutro, czyli po meczu Polska-Rosja mam zaplanowany dzień wolny. Uprzedzając fakty: minimum do 13:00 – telefonom śmierć.

3) Finał Euro odbędzie się 1 lipca. A więc już od następnego dnia zawodowe kwestie wracają do normy (no, chyba, że Polska do tego finału dojdzie).

Udanego kibicowania wszystkim!

Tagi: , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding