Czyste Nośniki – teksty WWW

Komplet tekstów marketingowych strony czystenosniki.pl przygotowany na zlecenie ZAiKS. Brief: neutralnie, prosto, komunikacja bez ograniczeń zasięgowych Target: wszyscy Polacy Rok: 2015 WWW: czystenosniki.pl Klient: ZAiKS Czyste Nośniki Tak, będziemy to powtarzać na tej stronie wielokrotnie: kopiowanie na własny użytek jest zgodne z prawem. Oczywiście – kopiowanie legalnie nabytych utworów i robienie tego wyłącznie dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Masz takie prawo […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Komplet tekstów marketingowych strony czystenosniki.pl przygotowany na zlecenie ZAiKS.

Brief: neutralnie, prosto, komunikacja bez ograniczeń zasięgowych
Target: wszyscy Polacy
Rok: 2015
WWW: czystenosniki.pl
Klient: ZAiKS

Czyste Nośniki

Tak, będziemy to powtarzać na tej stronie wielokrotnie: kopiowanie na własny użytek jest zgodne z prawem. Oczywiście – kopiowanie legalnie nabytych utworów i robienie tego wyłącznie dla rodziny i najbliższych przyjaciół.

Masz takie prawo dzięki opłatom od czystych nośników, które ponoszą producenci sprzętu i nośników umożliwiających kopiowanie. I dlatego też powstała strona czystenosniki.pl, która zbiera i podsumowuje w jednym miejscu wiedzę na temat tego, co, kiedy i w jakim zakresie możesz legalnie powielać. Partnerami naszej strony www są organizacje zarządzające środkami pochodzącymi z opłaty od czystych nośników: SAWP, ZAiKS i ZPAV.

1. Kopiuj i korzystaj! Tak: to jest legalne

To prawda – nie łamiąc prawa, możesz dowolnie kopiować legalnie kupione: filmy, muzykę, książki, seriale itp. Są tylko dwa warunki: możesz to robić na własny użytek, tzn.:

  • możesz zrobić kopię dla siebie lub najbliższych (np. rodziny, przyjaciół),
  • nie zarabiasz na skopiowanym pliku lub utworze…

5. Jak w Unii Europejskiej realizowana jest opłata od czystych nośników?

W tej tematyce w Europie w zasadzie panuje zgoda; w 23 spośród 28 państw naszego kontynentu obowiązują opłaty od czystych nośników…

itd.

czyste

czyste 2

czyste3

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding