Crédit Agricole – teksty reklamowe

Teksty reklamowe na stronę internetową banku Crédit Agricole. brief: uniwersalnie target: szeroki zasięg rok: 2012 klient: Crédit Agricole agencja interaktywna: Symetria strona www: Crédit Agricole fragmenty tekstów: Indywidualna Linia Kredytowa z niższym oprocentowaniem Szybka pożyczka + szybki zwrot = zero kosztów. Indywidualna Linia Kredytowa daje możliwość spłaty kwoty w 7 dni, bez ani jednej złotówki odsetek. Mało tego: […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Teksty reklamowe na stronę internetową banku Crédit Agricole.

brief: uniwersalnie
target: szeroki zasięg
rok: 2012
klient: Crédit Agricole
agencja interaktywna: Symetria
strona wwwCrédit Agricole

CREDIT AGRICOLE logo

fragmenty tekstów:

Indywidualna Linia Kredytowa z niższym oprocentowaniem

Szybka pożyczka + szybki zwrot = zero kosztów. Indywidualna Linia Kredytowa daje możliwość spłaty kwoty w 7 dni, bez ani jednej złotówki odsetek. Mało tego: tylko teraz, w ramach specjalnej oferty, nie pobieramy prowizji za przyznanie linii kredytowej. Również regularne oprocentowanie ILK jest korzystne: 9,99% w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM lub 11,99% w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające oraz PROSTOoszczędzające PLUS przez pierwszy okres obowiązywania umowy.

Oszczędzaj na okrągło

Ciągle sobie powtarzasz, że musisz zacząć oszczędzać, ale nadal nie udało Ci się zrealizować tego postanowienia? A może twierdzisz, że oszczędzanie jest tylko dla bogaczy, a Ciebie na to nie stać? „Oszczędzam na okrągło” to usługa dla Ciebie!

Usługa ta polega na zaokrąglaniu w górę wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych.. kartą płatniczą do konta. Środki z zaokrąglenia są przekazywane (bez dodatkowych opłat) na korzystanie oprocentowany, wybrany przez Ciebie Rachunek Oszczędzam.

Sam decydujesz o tym, do jakiej kwoty następuje zaokrąglenie…

Przykład

Dokonałeś transakcji kartą do konta na kwotę 33,33 zł, wybrałeś zaokrąglanie do pełnych 5 zł – zatem z Twojego konta na Rachunek Oszczędzam powędruje 1,67 zł. To takie proste, jak wrzucanie reszty to świnki skarbonki!

Karta kredytowa z niższym oprocentowaniem

Minimum kosztów. Teraz, w ofercie Zapraszamy do Credit Agricole, karty kredytowe dostaniesz bez żadnych opłat za wydanie. Dzięki temu, już dziś możesz cieszyć się nie tylko z bezpiecznego, szybkiego dostępu do pieniędzy ale też z niskiego oprocentowania kredytu: przez pierwsze 6 miesięcy, kartę Gold możesz mieć z oprocentowaniem 8,9%, a kartę Silver lub Standard z oprocentowaniem 9,9%.

tekst reklamy bankutekst reklamy banku
tekst reklamy banku

Tagi: , , , ,

One Trackback

  1. […] realizacje: Crédit Agricole, Real Management S.A., Traffic Media, Narodowy Bank Polski, Rezydencja Grodkowska, Jumbo Salad, […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding