Copywriter – archiwalne referencje

Z czasem człowiek stwierdza, że czas jest najzłośliwszym wrogiem, jakiego spotyka na swojej drodze. Zwłaszcza, gdy po latach dochodzi do wniosku, typu: „dlaczego byłem tak głupi, że nie poprosiłem o referencje”. A głupota, jak wiadomo – boli. Dlatego na razie skromnie tutaj, za to z planami odkopywania i przeszłości i starych kontaktów; możliwe, że dzięki […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Z czasem człowiek stwierdza, że czas jest najzłośliwszym wrogiem, jakiego spotyka na swojej drodze. Zwłaszcza, gdy po latach dochodzi do wniosku, typu: „dlaczego byłem tak głupi, że nie poprosiłem o referencje”. A głupota, jak wiadomo – boli. Dlatego na razie skromnie tutaj, za to z planami odkopywania i przeszłości i starych kontaktów; możliwe, że dzięki temu uda się jednak uratować tą podstronę.

2008 – copywriting – SM Arka


2007 – copywriting – Narodowy Bank Polski

2007 – copywriting – kancelaria adwokacka Corpus Iuris

2005 – Antyradio – ś.p. Janusz Kosiński


2004 – dziennikarstwo – miesięcznik „Świat Imprez”


POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding