Baxter: plakat, zaproszenie, nazwa

Plakat, zaproszenie i nazwa statuetki promujące konferencję medyczną firmy Baxter. brief: merytorycznie, konkretnie, krótko target: lekarze rok: 2007 klient: Baxter agencja: Rapp Collins Polska — Spośród proponowanych nazw statuetki wręczanych najlepszym nefrologom: Fenomeny Medycyny Nefrolog XXI Wieku Statuetka Q Przyszłości Ostatecznie wybrano tą trzecią. — zaproszenie Serdecznie zapraszamy na XII Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Postępy w leczeniu […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Plakat, zaproszenie i nazwa statuetki promujące konferencję medyczną firmy Baxter.

brief: merytorycznie, konkretnie, krótko
target: lekarze
rok: 2007
klient: Baxter
agencja: Rapp Collins Polska

Spośród proponowanych nazw statuetki wręczanych najlepszym nefrologom:

Fenomeny Medycyny
Nefrolog XXI Wieku
Statuetka Q Przyszłości

Ostatecznie wybrano tą trzecią.


zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na XII Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Postępy w leczeniu dializą otrzewnową”. W tym roku, organizujemy ją w Sopocie, w dniach 25–26.10.2007. Podczas konferencji, w podziękowaniu za nasze dotychczasowe zjazdy, wybranym gościom wręczymy statuetki „Fenomeny Medycyny”.

Spotkajmy się w sobotę, 25. w restauracji Królowej Marii o godzinie 14:00. Koszty pobytu w Hotelu Grand, oraz otwierającego konferencję obiadu w całości pokrywają organizatorzy.

Z wyrazami szacunku
Baxter Polska


plakat


Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding